Automašīnu bloķēšana Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietās tiek aizstāta ar pēcapmaksas kvītīm, Mixnews.lv

Automašīnu bloķēšana Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietās tiek aizstāta ar pēcapmaksas kvītīm

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. februārī plkst. 07:11

No šodienas automašīnu riteņu bloķēšana Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietās tiks aizstāta ar pēcapmaksas kvītīm.

Kā iepriekš informēja SIA "Rīgas satiksme" preses sekretārs Viktors Zaķis, kvīts tiks izrakstīta, ja nebūs veikta priekšapmaksa vai apmaksātais transportlīdzekļa stāvēšanas laiks tiks pārsniegts, par ko uz transportlīdzekļa tiks novietots attiecīgs paziņojums.

Pēcapmaksa tiks noteikta kā konstanta summa par katru maksas autostāvvietas darba dienu. Ja automašīna būs novietota maksas autostāvvietā arī nākamajā dienā un apmaksa šajā dienā nebūs veikta, pēcapmaksa par transportlīdzekļa stāvēšanu tiks aprēķināta no jauna par konkrēto dienu.

Jaunie noteikumi paredz, ka gadījumā, ja maksas autostāvvietas lietotājs nav veicis maksas autostāvvietas lietošanas priekšapmaksu, maksas autostāvvietas lietotājs veic maksas autostāvvietas lietošanas pēcapmaksu septiņkāršā stundas tarifa apmērā par katru kalendāro dienu, kas ir maksas autostāvvietas darba diena.

Foto: diena.lv

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā "www.rigassatiksme.lv", sociālajos tīklos "Twitter", "Facebook", "Draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919

Komentāri