Ogsts iecelts par "Izdevniecība Dienas bizness" un "Dienas mediji" vadītāju, Mixnews.lv

Ogsts iecelts par "Izdevniecība Dienas bizness" un "Dienas mediji" vadītāju

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. februārī plkst. 11:15

Mediju koncerna "Diena" valde par tās uzņēmumu "Izdevniecība Dienas bizness" un "Dienas mediji" valdes locekli iecēlusi Jāni Ogstu, ziņo BNS.

Ogsts, kurš no 2010.gada līdz 2012.gada pavasarim bija "Dienas" koncerna padomes priekšsēdētājs, kā savas prioritātes "Izdevniecība Dienas bizness" un "Dienas mediji" valdes locekļa amatā minēja abu uzņēmumu turpmāku attīstību, auditorijas palielināšanu un finanšu rezultātu uzlabošanu.

Kā informēja "Dienas mediju" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Inese Dābola, līdzšinējais "Izdevniecība Dienas Bizness" un "Dienas Mediji" valdes loceklis Ģirts Ansons turpinās darbu "Dienā" kā koncerna finanšu direktors un pārējo koncerna meitasuzņēmumu valdes loceklis.

Kā ziņoja portāls Mixnews, pēdejā laikā notikušas būtiskas izmaiņas A/S "Diena" valdē. Par A/S "Diena" valdes priekšsēdētāju tika iecelts bijušais Latvijas Televīzijas ģenerāldirektors un valdes loceklis Edgars Kots, bet par laikraksta "Diena" galveno redaktoru kļuva Aigars Freimanis.

Savukārt janvāra sākumā koncernu A/S "Diena" pametuši galvenā redaktora pienākumu izpildītājs Guntis Bojārs un galvenā redaktora vietniece Vikija Valdmane-Rozenberga.

Foto: ir.lv

Komentāri