Latvijas Nacionālajā operā svinīgi atklāj Krievijas-Baltijas Kultūras un tūrisma forumu (FOTO), Mixnews.lv

Latvijas Nacionālajā operā svinīgi atklāj Krievijas-Baltijas Kultūras un tūrisma forumu (FOTO)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. februārī plkst. 13:15

Trešdien, 6.februārī 19:00 Latvijas Nacionālajā operā (LNO) notika Krievijas-Baltijas Kultūras un tūrisma foruma svinīgā atklāšanas ceremonija, kuru apmeklēja Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Dānijas, Vācijas un Somijas tūrisma profesionāļi, ka arī valsts un pašvaldību pārstāvji un uzņēmēji.

фото

Pasākumu apmeklēja arī Rīgas vicemērs Andris Ameriks

Uz LNO skatuves uzstājās Maskavas Lielā teātra, Sanktpēterburgas Marijas teātra, Sanktpēterburgas Mihaila teātra, L.Jakobsona Baleta teātra un Borisa Eifmana Baleta teātra vadošie baleta solisti. Jekaterinas Osmolkinas, Jevgeņija Ivančenko, Mihaila Lobuhina, Anastasijas Staškevičas un citu mākslinieku sniegumu ar milzīgām ovācijām sveica visi klātesošie. Vakaru vadīja Krievijas televīzijas dīva Larisa Verbicka, Krievijas TV zvaigzne Vladimirs Berezins un Latvijas aktieris Arnis Līcītis.

фото

"Esiet laipni lūgti Krievijā!" svinīgajā pasākumā aicināja Krievijas Federācijas kultūras ministra vietniece Alla Manilova, prezentējot dokumentālo filmu par savas valsts unikālo dabas un kultūru daudzveidību.

фото

фото

Forums Rīgā notiek no 6. līdz 9. februārim un to ietvaros tiks atklāta arī bērnu fotogrāfiju izstāde "Krievija bērna acīm". Tā notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 8. līdz 10.februārim.

Foto: publicitātes foto

Komentāri