Fonteins uzaicina "Liepājas ūdens" vadītāju ķert "no kakām tīras zivis", Mixnews.lv

Fonteins uzaicina "Liepājas ūdens" vadītāju ķert "no kakām tīras zivis"

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. februārī plkst. 13:20

Uzņēmējs Stīns Lorenss jeb mūziķis Luī Fonteins uzaicinājis pašvaldības SIA "Liepājas ūdens" vadītāju Andi Dejus un visu uzņēmuma personālu ar ģimenēm uz pirmo ikgadējo Makšķerēšanas sestdienu Liepājas Tirdzniecības kanālā, raksta portāls "irliepaja.lv".

Fonteins iesaka "Liepājas ūdens" vadītājam uz makšķerēšanu sestdien, 9.februārī 15:00 uzaicināt arī Liepājas mēru Uldi Sesku un viņa vietnieku Gunāru Ansiņu, lai viņi publiski pierādītu, ka kanāla zivis ir droši ēdamas. Fonteins nodrošināšot iespēju zivis pagatavot.

"Uzaicinājums ir atbilde „Liepājas ūdens” vadītāja vēstulei, kurā viņš noliedz to, ka izlietoti prezervatīvi, tamponi, ārvalstu tūristu kakas, kā arī tauki no ēdināšanas vietām tek kanālā. No manas puses ir tikai viens noteikums – lai Dejus un viņa ģimene pirmie nogaršo lomu," aicinājumā raksta Fonteins.

"Iedzīvotājus lūdzu nebīties – "Fontaine Ent." rīcībā ir paliels daudzums gāzmasku, lai izvairītos no smakas, ja nu tomēr kakas kanālā atrodas,", ironiski piebilst mūziķis, liepājniekiem solot arī bezmaksas alu, "noskatoties no kakām tīro zivju ķeršanā".

"Liepājas ūdens" vadītājs vēstulē, kura portālā "irliepaja.lv" publicēta 5.februārī apgalvojis, ka kanalizācijas problēmas Vecliepājas promenādē ir novērstas. Turklāt 2007.gadā, slēdzot līgumu par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem. Lorenss piekritis ekspluatēt esošos kanalizācijas tīklus un inženiertehniskās būves savas piederības robežās.

Savulaik, projektējot Promenādes inženierkomunikācijas, bija paredzēts tās izcelt ārā no Promenādes un novirzīt kanalizācijas notekūdeņus uz Jūras ielu, tādējādi pilnībā atrisinot kanalizācijas notekūdeņu novadīšanas problēmas. "Uzņēmēji, piemēram, Ivars Kesenfelda kungs, kuri uzskatīja, ka, uzsākot biznesu un samaksājot nedaudz vairāk – tā ir investīcija nākotnē – tā arī izdarīja, un šodien "Promenāde Hotel" nezina bēdu," raksta "Liepājas ūdens" vadītājs.

Savukārt Fonteins atgādina, ka viesnīcas projekts tika saskaņots un to apstiprināja arī "Liepājas ūdens". Tiesa, tagad atklājies, ka "Fontaine Palace" un "Fontaine Royal Hotel" atrodas zem ielas notekcauruļu sistēmas līmeņa un būtu nepieciešama sūkņu stacija. 2007.gadā mūziķim solīts, ka kanalizācijas caurules drīz tiks nomainītas. Taču pēdējos trīs gadus sūkņu stacija Promenādes galā nav darbojusies, jo tur nav strādājoša sūkņa.

Viņš iesaka pašvaldības uzņēmumam pieprasīt no Liepājas domes papildu finansējumu, lai novērstu kanalizācijas problēmu un izmaksātu kompensāciju Fonteina uzņēmumam par bojāto īpašumu.

Vienlaikus "Fontaine Ent." ir nosūtījusi vēstuli arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, lūdzot izvērtēt esošo situāciju un apstiprināt, ka viss tiešām ir kārtībā.

Komentāri