Sniega dēļ apgrūtināta braukšana gandrīz visā Latvijā, Mixnews.lv

Sniega dēļ apgrūtināta braukšana gandrīz visā Latvijā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 11. februārī plkst. 09:29

Sniega dēļ šorīt lielākajā Latvijas daļā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa visu nozīmju autoceļiem, liecina ceļu uzturētāju "Latvijas valsts ceļi" informācija.

Sliktākais ceļu stāvoklis šorīt ir Latgalē un Vidzemē, kur apgrūtināti braukšanas apstākļi ir faktiski pa visiem valsts nozīmes autoceļiem, taču arī citviet sniegs ir radījis problēmas. Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir arī pa Jelgavas šoseju no Jelgavas līdz Lietuvas robežai, pa Liepājas šoseju no Kalnciema līdz Skrundai, pa Ventspils šoseju no Strazdes līdz Ventspilij un pa svarīgākajiem ceļiem Kuldīgas un Talsu apkārtnē.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visā Latvijā, izņemot Liepājas apkaimi. Šie autoceļi ir apledojuši un vietām sniegoti.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Šo ceļu brauktuves ir sniegotas un vietām apledojušas, bet uzturēšanas darbu ietvaros notiek tikai bīstamo ceļa posmu - krustojumu, pagriezienu un kāpumu - pretslīdes apstrāde.

Autovadītāji tiek aicināti izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Foto: uralinform.ru, news.sky.com, bbc.co.uk

Komentāri