KNAB rīkos sociālo kampaņu pret korupciju medicīnā, Mixnews.lv

KNAB rīkos sociālo kampaņu pret korupciju medicīnā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 11. februārī plkst. 10:13

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šodien, 13:00, rīko sociālās kampaņas "Neriskē!" atklāšanai veltītu preses konferenci, ziņo LETA.

Kā informēja KNAB preses sekretārs Andris Vitenburgs, sociālās kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības neiecietību pret korupciju medicīnā un mudināt iedzīvotājus neiesaistīties prettiesiskās darbībās. Ar sociālo kampaņu "Neriskē!" KNAB plāno pievērst iedzīvotāju uzmanību sekām, kas var rasties ārstu uzpirkšanas gadījumā.

Ārstu uzpirkšana negarantē iespējas saņemt veselības aprūpes pakalpojumu, jo, vienreiz kukuļojot, iespēja citreiz godīgā un likumīgā ceļā saņemt medicīnas pakalpojumus bez maksas tikai sarūk, uzsver KNAB.

Vienlaikus KNAB kopā ar tirgus un sociālo pētījumu aģentūru "Latvijas Fakti" prezentēs jaunākās sabiedriskās domas aptaujas par attieksmi pret korupciju Latvijā rezultātus, kas atspoguļo Latvijas iedzīvotāju personisko pieredzi gan jautājumu kārtošanā dažādās valsts un pašvaldību institūcijās, gan saskarsmē ar korupcijas problēmām.

Foto: kasjauns.lv, grani.lv

Komentāri