Ušakovs norāda uz Sprūdža izglītības trūkumu, Mixnews.lv

Ušakovs norāda uz Sprūdža izglītības trūkumu

фото

Sabiedrība | 2013. gada 11. februārī plkst. 12:44

Rīgas dome izmantos savas tiesības apstrīdēt tiesā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža (RP) šodien izdoto rīkojumu apturēt grozījumus Rīgas domes saistošajos noteikumos saistībā ar tā sauktajām "puteņa biļetēm", kas paredzēja, ka stipras snigšanas vai masu pasākumu laikā sabiedrisko transportu var izmantot bez biļetes, ziņo LETA.

Ka informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), 76% iedzīvotāju atbalsta "sniega brīvbiļetes". Pēc lēmuma pieņemšanas un noteikumu stāšanās spēkā tika fiksēts mazāks automašīnu skaits un attiecīgi - mazāki sastrēgumi Rīgas ielās. Turklāt uzņēmumam "Rīgas satiksme" tas nekādus zaudējumus nenesa.

"Diemžēl VARAM vada mazizglītots ministrs bez jebkādas pieredzes, kas tomēr izmisīgi mēģina palīdzēt savai sīkpartijai ar tās šībrīža nožēlojamiem reitingiem piesaistīt kaut minimālu rīdzinieku uzmanību. Cerams, ka ministrs pamanīs un izlabos savu kļūdu pats - tikpat ātri kā gadījumā ar Līgatnes lāčiem," sacīja Rīgas mērs.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Sprūdžs ir apturējis grozījumus Rīgas domes saistošajos noteikumos saistībā ar tā sauktajām puteņa biļetēm, kas paredzēja, ka stipras snigšanas vai masu pasākumu laikā sabiedrisko transportu var izmantot bez biļetes.

Foto: mixnews.lv

Komentāri