LTV komandā - tagad arī Guntis Bojārs, Mixnews.lv

LTV komandā - tagad arī Guntis Bojārs

фото

Sabiedrība | 2013. gada 13. februārī plkst. 12:43

Latvijas Televīzijas (LTV) komandai ir pievienojies bijušais laikraksta "Diena" galvenais redaktors Guntis Bojārs, ziņo "Nozare.lv".

Kā informēja LTV pašreklāmas redaktors Jānis Kalve, Bojārs ir kļuvis par "Aculiecinieka" filmu sērijas galveno redaktoru, kā arī veido sižetus pētnieciskajam raidījumam "De facto".

Bojārs pievienošanos LTV komandai pamato šādi:

"Mana izvēle nav nejauša. Ar visu to, ko LTV Ziņu dienests ir piedzīvojis pēdējo gadu laikā, šeit aizvien saskatu milzu potenciālu kvalitatīvai un sabiedrībai vajadzīgai žurnālistikai. Daudzas labas lietas jau notiek, turklāt šeit ir visi priekšnoteikumi, lai te rastos un dzīvotu kvalitatīva žurnālistika, lai te atgrieztos spilgtas personības, kas dažādu iemeslu dēļ LTV ir pametušas. Ideju netrūkst ne man, ne viņiem, ne arī citiem, kas te jau strādā."

Bojārs gan norāda, ka ir jautājums, vai televīzijas vadības un pusvadības līmenis spēj šīs idejas "pārstrādāt", atbalstīt un dot iespēju tās realizēt un novadīt līdz skatītājiem. Līdz šim šādā līmenī progresivitātes, moderna skatījuma un vēlmes būt labākajiem LTV ir pietrūcis, un daudzkārt piesauktais naudas trūkums, iespējams, bijis tikai tā visa aizsegs. Bojārs uzskata, ka naudas nekad nav par daudz vai maz, ir svarīgi, kā to tērē.

"Bojārs jau iepriekš ir strādājis LTV, tāpēc pagājušajā nedēļā, kad izskanēja informācija par viņa iespējamo aiziešanu no AS "Diena", izteicu piedāvājumu pievienoties LTV komandai," pirms mēneša uzsvera LTV Ziņu dienesta vadītājas vietas izpildītāja Dagnija Neimane.

Neimane norādīja, ka Bojārs ir spējīgs un talantīgs žurnālists un būtu liels ieguvums jebkurai redakcijai.

Savukārt LTV pagaidu administrators Gints Miķelsons uzskata, ka LTV pēdējos mēnešos vērojamas vairākas pozitīvas pārmaiņas, kas liecina par šī medija potenciālu. LTV Ziņu dienests sadarbībā ar kolēģiem Latvijas Radio (LR) ir aktīvi iesaistījies LTV un LR kopīgās ziņu platformas veidošanā internetā ("zinas.ltv.lv" un "zinas.latvijasradio.lv").

"Gunta Bojāra pievienošanās LTV liecina, ka, neraugoties uz daudzām grūtībām, profesionāli un neatkarīgi žurnālisti novērtē redakcionālo un radošo brīvību, ko LTV piedāvā ikvienam žurnālistam. LTV ir nepieciešams turpināt piesaistīt jaunus un pieredzējušus talantus, tā uzlabojot medija darbu," atzīmēja Miķelsons.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Bojārs pirms mēneša pameta koncernu A/S "Diena".

Foto: diena.lv

Komentāri