Valentīndienas siržu karstums kausē ledus skulptūras, Mixnews.lv

Valentīndienas siržu karstums kausē ledus skulptūras

фото

Sabiedrība | 2013. gada 14. februārī plkst. 15:07

Jelgavā 15.Starptautiskā ledus skulptūru festivāla izstāde Uzvaras parkā ir slēgta laika apstākļu - atkušņa - dēļ, ziņo LETA.

Kā informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Saule, laika apstākļu dēļ skulptūru parks Jelgavā ir slēgts, un līdz ar to 15.Starptautiskais ledus skulptūru festivāls ir noslēdzies, lai gan iepriekš tika ziņots par skulptūru apskati līdz nedēļas beigām.

Rīkotāji pauž pateicību visiem festivāla apmeklētājiem un cer uz tikšanos nākamgad.

Attiecībā uz mazo skulptūru ceļojošo izstādi Saule skaidroja, ka pēc šodienas izstādes Ogrē pagaidām netiek atcelta rīt Jēkabpilī plānotā izstāde, taču ar jautājumu esot izstāde Ērgļos, kuras iespējamību izvērtēšot svētdien, 17.februārī.

Ledus Skulptūru festivāls from ART360 on Vimeo.

Kā ziņoja portāls Mixnews, šogad 15.Starptautiskā ledus skulptūru festivāla izstādi un pasākumus Jelgavā, Uzvaras parkā apmeklējuši 43 500 skatītāji.

Festivāla konkursā individuālo skulptūru kategorijā pirmo vietu ieguva Donats Mockus no Lietuvas ar darbu "Melns un balts", bet komandas skulptūru kategorijā - Andrejs Molokovs un Sergejs Celebrovskis no Krievijas ar darbu "Meitene uz mēness".

Foto: icelv.lv, torange.ru

Komentāri