Vanšu tilts vairs neapdraud gājējus un autovadītājus, Mixnews.lv

Vanšu tilts vairs neapdraud gājējus un autovadītājus

фото

Sabiedrība | 2015. gada 6. janvārī plkst. 09:46

Ledus atskaldīšanas darbi uz Vanšu tilta naktī uz otrdienu paveikti veiksmīgi, līdz ar to noteiktie satiksmes ierobežojumi uz tā otrdien plkst.5 atcelti, vēsta Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvju ieraksts mikroblogošanas vietnē "Twitter".

Jāatgādina, ka ka līdz pusnaktij tika atcelti transportlīdzekļiem noteiktie satiksmes ierobežojumi uz Vanšu tilta, tikmēr gājēju ietve Akmens tilta pusē iedzīvotāju drošībai joprojām bija slēgta.

Ledus atskaldīšanas darbu dēļ Vanšu tilts naktī, sākot ar pusnakti, satiksmei tika slēgts.

Departamenta pārstāvji informēja, ka piesaistītie alpīnisti apsekoja tilta vantis, secinot, ka tās ir apledojušas, taču iedzīvotāju drošību neapdraud. Tomēr pusnaktī alpīnisti sāka darbus pie ledus atskaldīšanas no vantīm, līdz ar to naktī Vanšu tilts abos virzienos satiksmei tika slēgts.

Ierobežojumi uz tilta tika noteikti svētdien un turpinājās arī pirmdien, jo pēc uzņēmuma "Rīgas tilti" speciālistu skaidrotā uz vantīm bija izveidojies apledojums, kas stipra vēja dēļ krīt lejā uz brauktuves un ietves. Iedzīvotāju drošībai tika ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz tilta un slēgta arī gājēju ietve.

Komentāri