Rīdzinieki Ušakova darbu vērtē pozitīvi, Mixnews.lv

Rīdzinieki Ušakova darbu vērtē pozitīvi

фото

Sabiedrība | 2015. gada 7. janvārī plkst. 16:13

Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) darbību pozitīvi vērtē 79,7% rīdzinieku, liecina tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS 2014.gada novembra beigās veiktās, Rīgas domes pasūtītās aptaujas rezultāti.

Aptaujas rezultāti liecina, ka 11% rīdzinieku ļoti pozitīvi vērtē Rīgas domes darbību, bet kopumā pozitīvi to novērtē 76% rīdzinieku.

Ja agrāk pozitīvu Rīgas domes darbības novērtējumu biežāk sniedza iedzīvotāji vecumā no 55 līdz 74 gadiem, tad šobrīd plašu atzinību domes darbam izrādījuši aptaujātie vecuma grupā no 18 līdz 24 gadiem.

Rīgas domes darbību pozitīvi vērtē 64% rīdzinieku, kuriem dzimtā valoda ir latviešu, un 84% rīdzinieku, kuriem dzimtā valoda ir krievu, liecina aptaujas dati.

Rīgas pašvaldības darbu kritiski vērtē 15% aptaujāto iedzīvotāju. Savukārt Ušakova darbību pozitīvi novērtē 79,7% rīdzinieku. 50,2% respondentu domes priekšsēdētāja darbu vērtē pozitīvi, bet 29,5% - ļoti pozitīvi.

Ušakovam ir liels atbalsts neatkarīgi no respondentu dzimtās valodas. Viņa darbu pozitīvi novērtē 58% rīdzinieku, kuru dzimtā valoda ir latviešu, un absolūtais vairākums krievvalodīgo rīdzinieku - 94%.

Komentāri