Agnesei Vārpiņai Valentīndienā neizdodas piedzīt naudu no bijušā vīra (FOTO), Mixnews.lv

Agnesei Vārpiņai Valentīndienā neizdodas piedzīt naudu no bijušā vīra (FOTO)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 14. februārī plkst. 17:47

TV3 ziņu moderatores Agneses Vārpiņas prasība par uzturlīdzekļu parāda piedziņu un piedzenamo uzturlīdzekļu apmēra palielināšanu no bijušā vīra Nikolaja Šestakova pārcelta uz aprīļa vidu, ziņo "kasjauns.lv"

Šodien Agnesei rīts nebija no tiem patīkamākajiem. Tieši Valentīndienā, turklāt 10:00 Rīgas rajona tiesa bija iekļāvusi skatīšanai viņas iesniegumu par uzturlīdzekļu piedzīšanu no viņas bijušā vīra Šestakova. Iepriekš tika plānots, ka lietu skatīs tiesnese Ināra Strautiņa, bet, kā izrādījās, viņa saslimusi, un lietu uzņēmās vētīt tiesnese Madara Ābele.

It kā jau nekas traks, bet sēžu zāle, kur lietas skata Ābele, atrodas ceturtajā stāvā, kurpretī Ināra Strautiņa likteņus lemj trešajā stāvā un Agnesei pa kāpnēm bija jākāpj stāvu augstāk, nekā iepriekš bija domāts.

фото

Agnese, neskatoties uz agro rīta stundu, ieradās laicīgi un bija solīdi ģērbusies. Viņu pavadīja kāda kažokā tērpta sieviete. Ne Šestakova, ne kādas personas, kura varētu viņu pārstāvēt, nemanīja.

Pulkstenis jau bija minūtes piecas pāri desmitiem, kad tiesu sekretāre nāca klajā ar paziņojumu, ka tomēr sēde notiks trešajā stāvā. Agnese ar personu kažokā un tiesas sekretāre devās lejā, iegāja tiesu zālē un ieslēdzās. Pāris reizes sekretāre tiesu zāli uz laiku pameta. Lai arī bija paredzēts, ka sēde ir atklāta, iekļūt tajā nebija iespējams, jo sēžu zāles durvis aprīkotas ar koda atslēgu un sekretāre uzcītīgi tās "bultēja" ciet.

фото

Uz jautājumu, vai prese atklātajā tiesas sēdē drīkst piedalīties, sekretāre tik atbildēja, ka tas noskaidrosies, kad ieradīsies tiesnese. Kad tiesnese ieradās, durvis aiz viņas tika aizslēgtas un virs sēžu zāles iedegās vēstījums, ka notiek tiesas sēde.

Spriešana sēžu zālē ilga apmēram 40 minūtes, pēc kurām zāli pameta gan tiesnese, gan tiesas sekretāre, kas bija tik cītīga, ka ieslēdza Agnesi un personu kažokā. Tā aizritēja vēl minūtes 40 un dažs labs pie zāles durvīm dirnošais žurnālists jau aizdomājās, vai tik kas slikts nav atgadījies ar pazudušo tiesnesi, kā arī Agnesi un personu, kas viņu pavadīja. Bet tad, kā uz burvju mājienu atgriezās gan tiesnese, gan sekretāre. Pēc tam nepagāja ne 20 minūtes, kad tiesas sēde bija beigusies, un Agnese kopā ar savu pārstāvi tiesas namu pameta.

фото

Agnese portālam "kasjauns.lv" atteicās no jebkādiem komentāriem par notikušo tiesas sēdi. Kā informēja tiesas kancelejā, sēde ir pārcelta un notiks aprīļa vidū.

Ar Nikolaju Šestakovu sazināties neizdevās, jo viņš necēla telefona klausuli.

Atgādinām, ka Agneses un Nikolaja mīlasstāsts uzplauka 2006.gada nogalē. 2008. gada 2. februārī viņi apprecējās, bet pēc pāris mēnešiem viņiem piedzima dēls Ričards. No iepriekšējām attiecībām Šestakovam ir meita Polina, kas ar savu māti dzīvo Kiprā.

Nikolajam Šestakovam pagājušajā vasarā izveidojās attiecības ar Maskavas modeli Arīnu Ružanovu. Pāris jau saderinājies un plānojot arī apprecēties. Bieži sociālajos tīklos parādās ziņas, kā Šestakovs un Ružanova šiki atpūšas un izklaidējas siltajās zemēs.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri