Ilgāk vērtēs LTV valdes locekļa kandidātus, Mixnews.lv

Ilgāk vērtēs LTV valdes locekļa kandidātus

фото

Sabiedrība | 2013. gada 14. februārī plkst. 18:04

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) apstiprināja grozījumus konkursa uz valsts SIA "Latvijas Televīzija" (LTV) valdes locekļu amatiem nolikumā, pagarinot pretendentu vērtēšanas termiņu līdz 7.martam, ziņo "Nozare.lv"

Kā norādīja NEPLP priekšsēdētājs Ainārs Dimants, termiņš tiek pagarināts pēc personāla atlases uzņēmuma "Fontes" iesnieguma, jo uzņēmumam ir jāsavāc atsauksmes par darbiniekiem no iepriekšējām darba vietām, jāveic pārbaudes, bet esot grūtības vienoties ar dažiem kandidātiem, kā arī pēc publiskās diskusijas 25.februārī jāveic novērtējums par kandidātiem. Pēc novērtējuma veikšanas "Fontes" NEPLP sēdē sniegs ziņojumu par kandidātiem un padome balsos par LTV valdi.

Dimants uzsvēra, ka termiņš tiek pagarināts arī tāpēc, lai dotu ilgāku laiku publiskajam procesam. Iepriekš bija paredzēts, ka pretendentu izvērtēšana notiks līdz 28.februārim.

Kā ziņoja portāls Mixnews, 28.janvārī noslēdzās pieteikšanās NEPLP rīkotajam konkursam, kurā tiks izraudzīti trīs LTV jaunās valdes locekļi - valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis programmu attīstības jautājumos, kā arī valdes loceklis finanšu un tehnoloģiju jautājumos. Konkursam pieteicās 45 kandidāti.

Pēc dokumentu izvērtēšanas un intervijas NEPLP nobalsoja par deviņiem kandidātiem, kas tiek izvirzīti konkursa otrajā kārtā (trīs uz katru valdes locekļa amatu).

NEPLP 2012.gada 13.decembra sēdē līdz jaunas valdes iecelšanai par LTV pagaidu administratoru iecēla biznesa attīstības projektu vadītāju Gintu Miķelsonu.

Foto: vieglicelot.lv, lat.gorod.lv

Komentāri