"Rīgas Viļņi" izdos jaunu nedēļas laikrakstu, Mixnews.lv

"Rīgas Viļņi" izdos jaunu nedēļas laikrakstu

фото

Sabiedrība | 2013. gada 14. februārī plkst. 19:36

Izdevniecības "Rīgas Viļņi" valdes priekšsēdētāja Aija Simsone (kreisajā pusē)

Izdevniecība "Rīgas Viļņi" no piektdienas, 15.februāra, izdos jaunu nedēļas laikrakstu "Kas Jauns Avīze", ziņo "Nozare.lv"

"Nedēļas laikraksti ir pietiekami brīva niša Latvijā, tie arī ir izdevīgāki cenas ziņā nekā dienas laikraksti. Izdosim, sapratīsim, kāda ir atsaucība, bet vēlamies mēģināt," sacīja "Rīgas Viļņi" valdes priekšsēdētāja Aija Simsone.

Laikrakstā tiks aptvertas politiskās, ekonomiskās, sociālās, kriminālās un veselības tēmas, būs tēmas, kas ir aktuālas jebkura cilvēka ikdienā. Tiks piedāvāti apskati par aktualitātēm gan Latvijā, gan ārvalstīs, izklaides sadaļa, TV programma, krustvārdu mīkla, reportāžas, kopumā ļoti plašs saturs.

Avīzes galvenais redaktors būs Māris Puķītis, pārējo redakcijas komandu veidos žurnālisti, kas jau strādā izdevniecībā arī pie citiem projektiem.

Apmēram pusgadu, kamēr lasītāji iepazīsies ar jauno izdevumu, tā cena būs 39 santīmi. Laikraksts sākotnēji būs 24 lappuses biezs, bet, kad būs saprotams, kāds ir pieprasījums, iespējams, tas kļūs biezāks. Laikraksts tiks izdots par izdevniecības līdzekļiem, tas iznāks piektdienās un būs lasāms latviešu valodā.

"Kas Jauns Avīze" iznāks A3 formātā, un izdevuma tirāža būs 30 tūkstoši eksemplāru.

Izdevniecība izdod žurnālus "Rīgas Viļņi", "Kas Jauns", "OK!", "Patiesā Dzīve", "100 labi padomi", "Sīrups", "Pastaiga" latviešu un krievu valodā, "Otkrito" krievu valodā.

Komentāri