Latvijas iedzīvotāji šogad vēlas lielāku algu un labāku veselību, Mixnews.lv

Latvijas iedzīvotāji šogad vēlas lielāku algu un labāku veselību

фото

Sabiedrība | 2015. gada 9. janvārī plkst. 16:42

Lielākā daļa jeb 76% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem jaunajā, 2015.gadā visvairāk vēlētos algas vai citu ieņēmumu paaugstināšanos, savukārt vairāk nekā puse jeb 57% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju šogad vēlētos veselības uzlabošanos pašam un tuvākajiem, noskaidrots pēc telekompānijas LNT pasūtījuma veiktajā pētījumā.

Trešā daļa jeb 33% uz jautājumu "Ko jūs personīgi visvairāk vēlētos jaunajā, 2015.gadā?" atbildēja, ka vēlas stabilu valsts valdības darbu, bet aptuveni ceturtā daļa jeb 27% - ar dzīvesvietu saistītu jautājumu vai problēmu sakārtošanu.

Toties 22% iedzīvotāju 2015.gadā vēlētos attiecību uzlabošanos savā ģimenē.

Jaunu darbavietu jaunajā gadā visvairāk vēlētos 18% iedzīvotāju, bet 17% gribētu ar izglītību saistītu jautājumu atrisināšanos sev un/vai tuvākajiem.

Pēc aptaujas datiem, mieru jaunajā gadā visvairāk vēlētos 1% iedzīvotāju. Tikpat liela daļa cilvēku kā galveno jaunā gada vēlmi atzīmējusi izmaiņas personīgajā dzīvē vai norādījusi, ka uz šo jautājumu ir grūti atbildēt. 2% izvēlējušies citus, aptaujā neiekļautus atbilžu variantus.

Savukārt līdzšinējo situāciju saglabāt vēlētos 2% iedzīvotāju.

Komentāri