Internetā izplata informāciju par plānu nogalināt nepilsoņus (FOTO), Mixnews.lv

Internetā izplata informāciju par plānu nogalināt nepilsoņus (FOTO) (2)

фото

Sabiedrība | 2015. gada 13. janvārī plkst. 09:45

Latvijas Nākotnes institūta (LNI) valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš vērsies Drošības policijā (DP) saistībā ar internetā izplatītu informāciju, ka persona vai personu grupa plāno nogalināt nepilsoņus, ziņo LETA.

Internetā attiecībā uz nepilsoņiem esot lietoti tādi apzīmējumi kā "apšausim kā suņus", "nepilsoņu vairs nebūs", "bez jebkādas žēlastības", norādīja Grostiņš.

"Tā kā tiek plānots un personu grupas vārdā (lietots daudzskaitlis) vairākkārt solīts ierobežota militāra konflikta gadījumā veikt bruņotu genocīdu pret ap 300 000 Latvijas iedzīvotāju, uzskatīju par nepieciešamu nekavējoties vērsties DP, lai tā noskaidrotu un atbruņotu šā nozieguma plānotājus, kā arī sauktu tos pie Latvijas likumos noteiktās atbildības," pauž LNI vadītājs.

фото

Viņš pauž cerību, ka Latvijas valsts iestādes rīkosies, lai novērstu bruņota genocīda plānošanu un īstenošanu Latvijas teritorijā.

Komentāri 2
polispirms 4 gadiem
Tas ir Putina( KGB ) "pirksts",radīt nesaskaņas,rīdīt vienus pretim otriem ! Latvijas iedzīvotājiem VISIEM jāapvienojās kopā pretī naidīgai Putina propogandai,pretī daidīgai,šķeltniskai Putina politikai Latvijā ! ! !
AApirms 4 gadiem
Ukraiņus nevajag laist Latvijā, jo tie uztaisīs to pašu ko Ukrainā izdarīja