Krievijas humora šovi oficiāli atceļ rezervāciju Dzintaru koncertzālē, Mixnews.lv

Krievijas humora šovi oficiāli atceļ rezervāciju Dzintaru koncertzālē (4)

фото

Sabiedrība | 2015. gada 13. janvārī plkst. 14:07

Humora šovi "KVN" un "Jūrmala" ("Jurmaļina") oficiāli atcēluši pasākumu datumu rezervācijas šī gada jūlijā Dzintaru koncertzālē, tajā pašā laikā organizatori lūguši rezervēt laiku pasākumu norisei Dzintaru koncertzālē nākamajā gadā, ziņo LETA.

Tikmēr jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis" rīkotāji nav snieguši oficiālu paziņojumu par koncertzāles rezervācijas atcelšanu, norāda Jūrmalas domē.

"Protams, žēl, ka divi ilggadējie pasākumi, kas tradicionāli norisinājās Jūrmalā vasarā, šeit vairs nenotiks, bet acīmredzot pasākumu rīkotājiem tas bija vienīgais risinājums laikā, kad Krievija atrodas ļoti sarežģītā sociālekonomiskajā un politiskajā situācijā. Domāju, visiem ir skaidrs, ka tas ir lielās politikas jautājums. Viennozīmīgi, Dzintaru koncertzāle šajos datumos tukša nepaliks - aktīva un augsta līmeņa koncertdzīve Jūrmalā turpināsies. Turklāt šogad Jūrmalā norisināsies vairāki nozīmīgi starptautiski pasākumi arī citās jomās, kas nesīs Jūrmalas vārdu Eiropas mērogā," pārliecināts ir Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis (ZZS).

"Tuvākā mēneša laikā Dzintaru koncertzāle pabeigs šī gada repertuāra izstrādi, un varu teikt, ka pasākumu programma būs bagātīga un, kā ierasts, dažādām gaumēm piemērota. Šis gads būs īpašs ar to, ka pavasara beigās tiks pabeigta mazās jeb slēgtās zāles rekonstrukcija un Dzintaru koncertzāle kultūras pasākumus piedāvās arī rudens un ziemas periodā," savukārt komentēja Dzintaru koncertzāles valdes priekšsēdētājs Guntars Ķirsis.

Šovasar Jūrmalā notiks daudz augsta līmeņa un starptautiska mēroga pasākumu kultūras, sporta, biznesa un politikas jomās. Jūrmala ir otra lielākā oficiālo pasākumu norises vieta Latvijas prezidentūras laikā Eiropas Savienības (ES) Padomē, tostarp Jūrmalā notiks ES ikgadējais forums Baltijas jūras reģionam.

Truksnis norādīja, ka Jūrmala ir elastīga un "atrod risinājumus arī sarežģītās situācijās".

Pagājušā gada nogalē gan Jūrmalas domes pārstāvji noraidīja publiskajā telpā izskanējušo informāciju par tādu Krievijas pasākumu kā "Jaunais vilnis", "KVN" un "Comedy Club" pārcelšanu citviet ārpus Latvijas. Savukārt Krievijas Krasnodaras apgabala gubernators Aleksandrs Tkačovs apstiprinājis, ka festivāls "Jaunais vilnis" no Jūrmalas pārcelts uz Sočiem, vēstīja laikraksts "Kommersant".

Komentāri 4
rigapirms 4 gadiem
Malači,Latvija mums nevajag tūristus,mums nevajag 17 miljonus no new wavwe.Mums ir latviskums,un tukšaks maciņs būs vieglak dzīvot-tā tik turpināt- varbūt latviešiem būs vairāk vietas kafeijnīcās.Prieks par ,,kaimiņiem'',lai jums daudz tūristu,kuri atstās naudinu,būs jaunas darbavietas.Latviešiem to nevajag.
Mariopirms 4 gadiem
Nu tās naudas nemaz tik daudz tur nav
Dpirms 4 gadiem
Nu un kas tur labs? Aizplūst daudz naudas un viss!