Jaunā viļņa norises datumus Jūrmalā sāk aizpildīt ar citiem pasākumiem, Mixnews.lv

Jaunā viļņa norises datumus Jūrmalā sāk aizpildīt ar citiem pasākumiem (1)

фото

Sabiedrība | 2015. gada 29. janvārī plkst. 14:38

Jūrmalas pašvaldībā no konkursa "Jaunais vilnis" organizatoriem joprojām nav saņemts oficiāls rezervāciju atteikums, tomēr nav saņemts arī oficiāls apstiprinājums par konkursa norisi Jūrmalā, tādēļ Dzintaru koncertzāles pārstāvji sākuši pārrunas ar citu pasākumu rīkotājiem par tradicionālo konkursa norises datumu aizpildīšanu.

Oficiālu rakstveida atteikumu ne dome, ne Dzintaru koncertzāle no konkursa "Jaunais vilnis" organizatoriem joprojām nav saņēmusi. Tomēr, ņemot vērā to, ka starp organizatoriem un Jūrmalu nav noslēgta papildu vienošanās par 2015.gada konkursa norises laiku, kā tas paredzēts sadarbības līgumā, kā arī to, ka organizatori pēc atkārtota lūguma līdz pagājušās nedēļas beigām nav snieguši atbildi Dzintaru koncertzālei par rezervēto datumu apstiprināšanu, koncertzāles pārstāvji sākuši pārrunas ar citu pasākumu rīkotājiem, lai nepieciešamības gadījumā aizpildītu datumus, kuros ikgadēji norisinājies jauno izpildītāju konkurss.

Papildu vienošanos par 2015.gada konkursa norises laiku starp organizatoriem un Jūrmalu bija jānoslēdz līdz pērnā gada beigām. Pašlaik Dzintaru koncertzāle aktīvi strādā pie vasaras sezonas repertuāra gatavošanas un paredzējusi pasākuma plānu publiskot februāra pirmajā pusē.

Komentāri 1
idejapirms 4 gadiem
Latviju pazīst visa pasaule kā daudzveidīgu mākslas zemi, vajag tikai stingru apņēmību un prasmi, lai Jūrmala pārtaptu par ES jauno talantu konkursu!!!