Uz Salu tilta uzstādīs satiksmes plūsmas skaitīšanas iekārtas, Mixnews.lv

Uz Salu tilta uzstādīs satiksmes plūsmas skaitīšanas iekārtas

фото

Sabiedrība | 2013. gada 15. februārī plkst. 14:55

Īsi pirms rekonstrukcijas darbu sākšanas uz Salu tilta uzstādīs satiksmes plūsmas skaitīšanas iekārtas, kas sniegs informāciju par tilta noslodzi un satiksmes intensitāti, ļaujot izdarīt secinājumus par to, kā izmaiņas sabiedrībā un pilsētas infrastruktūrā ietekmē autotransporta kustību, ziņo LETA.

Rīgas domes Satiksmes departaments izsludinājis iepirkuma konkursu par satiksmes plūsmu skaitīšanas aparatūras piegādi un uzstādīšanu uz Salu tilta pie Zaķusalas krastmalas, liecina Iepirkumu Uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija.

Iepirkuma priekšmetā paredzētie darbi būs jāveic ne ilgāk kā deviņu mēnešu laikā no līguma noslēgšanas dienas, kas nozīmē, ka satiksmes uzskaite tiks atjaunota īsi pirms tam, kad satiksme uz Salu tilta tiks ierobežota uz rekonstrukcijas laiku.

Kā skaidroja Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Una Ahuna-Ozola, līdzšinējā satiksmes plūsmas skaitīšanas ierīce uzstādīta 2000.gadā, taču tā savu laiku ir nokalpojusi - veikt uzskaiti un iegūt aktuālus datus par satiksmes plūsmu ar tās palīdzību vairs nav iespējams. Savukārt jaunas iekārtas uzstādīšana ļautu optimālāk organizēt satiksmi pār Salu tiltu remonta laikā.

Plānots, ka iepirkuma rezultātā uz Salu tilta tiks uzstādīta aparatūra, kas spēj strādāt pie ārējā gaisa temperatūras no -30 līdz +40 grādiem. Iekārta 365 dienas gadā skaitīs transportlīdzekļus visās sešās brauktuves joslās, klasificējot transportlīdzekļus pēc to pārvietošanās ātruma un garuma. Piegādātājiem būs jānodrošina vismaz trīs gadus ilgs garantijas termiņš izmantotajiem materiāliem, uzstādītajai aparatūrai un izpildītajiem darbiem.

Pretendentiem jāiesniedz piedāvājumi līdz 26.februāra 10:00 Rīgas domes Satiksmes departamentā 6.stāvā, 610.kabinetā, Ģertrūdes ielā 36, vai jānosūta piedāvājums uz minēto adresi pa pastu ierakstītā pasta sūtījumā, nodrošinot, ka piedāvājums tiek saņemts līdz noteiktajam termiņam.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Salu tilta rekonstrukciju plānots veikt 2014./2015.gada būvdarbu sezonā, ieguldot tilta atjaunošanā aptuveni 15 miljonus latu.

Foto: blinders.lv, citariga.lv

Komentāri