Ziedot.lv aicina viedtelefonu īpašniekus iesaistīties īpašā ziedošanas akcijā, Mixnews.lv

Ziedot.lv aicina viedtelefonu īpašniekus iesaistīties īpašā ziedošanas akcijā

фото

Sabiedrība | 2015. gada 12. februārī plkst. 09:16

Ikvienam viedtālruņa īpašniekam ir iespēja palīdzēt bērniem, kuriem nepieciešami līdzekļi, lai dotos uz delfīnterapiju.

"Ja Jums ir viedtālrunis, lejupielādējiet bezmaksas KNOQ aplikāciju, bet uzņēmums pārskaitīs fondam "Ziedot.lv" 50 centus, par katru lejupielādi. Visi, līdz februāra beigām, akcijā savāktie līdzekļi tiks novirzīti projektam "Dakteris Delfīns", " skaidro "Ziedot.lv" pārstāvji.

Terapijas iespaidā uzlabojas organisma fiziskais un emocionālais stāvoklis, koncentrēšanās spējas, kas ļauj bērniņam paveikt to, ko līdz terapijai nespēja, gan fiziskās attīstības ziņā, gan psihoemocionālajā aspektā. Piemēram, bieži tieši pēc delfīnterapijas māmiņas, kuru bērni nespēj runāt, izdzird no saviem bērniem visilgāk gaidīto un skaistāko vārdu pasaulē - mamma! Delfīnterapiju pielieto bērniem ar autismu, bērnu cerebrālo trieku un dažādām neiroloģiskām saslimšanām. Delfīnterapijas nepieciešamību bērniem ar konkrētām saslimšanām nozīmē bērnu ārstējošais ārsts.

Rūta Dimanta, fonda Ziedot.lv vadītāja: "Ar šo akciju īpaši vēlētos uzrunāt jauniešu auditoriju, jo viņi ļoti aktīvi izmanto tehnoloģijas un ir lietpratēji. Delfīnterapja ir moderns ārstēšanas veids. Līdz šim ir novēroti ļoti labi ārstēšanas rezultāti izmantojot delfīnterapiju, turklāt Latvijas bērniem šis ārstēšanas veids ir arī izdevīgs, jo nekur tālu nav jābrauc. No Latvijas bērnus vedam ārstēties uz Klaipēdas delfināriju vai Minsku."

Ziedot.lv no ziedojumiem apmaksās konkrētu bērnu delfīnterapijas kursu, kuru iespējams veikt Lietuvā vai Baltkrievijā. Viena delfīnterapijas kursa izmaksas 800 - 1750 eiro apmērā. 35 000 eiro ziedojums var palīdzēt vismaz 20 smagi slimiem bērniem no visas Latvijas saņemt nepieciešamo delfīnterapijas ārstniecisko kursu!

Ar mobilās aplikācijas KNOQ palīdzību, viedtālruni iespējams pārvērst par individuālu informācijas saņēmēju un ceļvedi vietām, atlaidēm un akcijām. Pietuvojoties vietai, kur uzstādīts raidītājs, vismaz par 70 metriem - veikals, kafejnīca vai muzejs, - saņemat uz viedtālruni ziņu ar informāciju, piemēram, ar izstāžu objekta aprakstu, akciju vai atlaižu informāciju utt. KNOQ darbībai izmanto mikro-lokācijas tehnoloģiju iBeacon, kas nodrošina informācijas piegādi uz mobilajām iekārtām, kuras atrodas tās uztveršanas zonā.

Komentāri