Galactico centros atklāta labdarības siena (FOTO) , Mixnews.lv

Galactico centros atklāta labdarības siena (FOTO)

фото

Sabiedrība | 2015. gada 18. martā plkst. 16:35

Linstow Center Management (LCM) piecu Galactico tirdzniecības centru Alfa, Mols, Dole, Origo un Galerija Centrs apsaimniekotājs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību Apeirons, Bērnu slimnīcas fondu, Latvijas Dabas fondu, Dzīvnieku pansiju Ulubele un Ziedot.lv īsteno nebijušu kopprojektu un atklāj labdarības sienu "Palīdzēsim kopā!".

"Galactico tirdzniecības centros Rīgā – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole tiek dots starts īpašam kopprojektam – labdarības sienai Palīdzēsim kopā!. Šī ir ilgtermiņa sociālās atbildības programma un mēs esam lepni, ka varam būt tās īstenotāji un iesaistīt vairāk nekā 50 miljonus mūsu tirdzniecības centru apmeklētāju, dodot tiem iespēju ne tikai iepirkties, bet arī sniegt atbalstu tiem, kuriem tas ir īpaši nepieciešams," SIA Linstow Center Management centru komercdirektore Evija Majevska.

фото

фото

фото

"LCM gan uzņēmuma korporatīvajā līmenī, gan individuāli tirdzniecības centri iespēju robežās vienmēr sadarbojas ar sociālajiem projektiem, sniedzot tiem materiālu vai cita veida atbalstu. Sadarbojoties ar piecām organizācijām un biedrībām ir īstenota labdarības siena, pie kuras izvietotas piecas ziedojumu kastītes, kas dod iespēju ilgtermiņā, vienuviet vākt sabiedrības ziedojumus kādam labdarības mērķim," stāsta Majevska.

Zita Siliņa, tirdzniecības centra Galerija Centrs vadītāja: ”Esmu gandarīta, ka šī kopprojekta atklāšana notiek t/c Galerija Centrs. Tāpat kā Galerijas Centrs ēka jau kopš sen seniem laikiem spodrina iepirkšanās tradīcijas, arī ziedošana šobrīd jau kļūst par tradīciju Latvijā. Kopā ar citiem Galactico tirdzniecības centriem vēlamies kļūt par tiltu starp ziedotāju un to, kam šī palīdzība ir tik ļoti nepieciešama.”

фото

фото

фото

Projekta ietvaros ikvienam interesentam būs iespēja atbalstīt kādu no piecām organizācijām un biedrībām, ziedojot konkrētam projektam. Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons projektā piedalās ar projektu Neatkarīgās dzīves treniņi. Tie ir speciāli treniņi cilvēkiem, kuri invaliditāti ir ieguvuši nesen un, kuru ietvaros intensīvā septiņu dienu laikā cilvēki ar lielāku "invaliditātes stāžu" dalās savā pieredzē, tiek piesaistīti speciālisti, kuri var atbildēt uz sasāpējušiem jautājumiem, iegūt jaunu cerību dzīvei.

Bērnu slimnīcas fonds aicina atbalstīt Bērnu slimnīcas Rehabilitācijas klīnikas aprīkojuma iegādi. Latvijas Dabas fonds piedalās projektā un aicina atbalstīt interneta tiešsaistes nodrošināšanu pie dienas plēsīgo putnu – jūras ērgļa un zivjērgļa, kā arī pie melnā stārķa ligzdām. Dzīvnieku pansija Ulubele aicina ziedot dzīvnieku aprūpei, bet Ziedot.lv projektā piedalās ar aicinājumu palīdzēt smagi slimiem bērniem. Par saziedotajiem līdzekļiem tiks nodrošināta īpaša rehabilitācijas palīdzība, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos.

фото

фото

фото

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs (t/c Alfa, Galerija Centrs, Mols, Dole, Origo) un nekustamā īpašuma apsaimniekotājs SIA Linstow Center Management Latvijā darbojas jau 18 gadu. LCM apsaimniekojamā tirdzniecības centru kopējā platība Latvijā ir vairāk kā 230 000 m², bet visā Baltijā vairāk kā 329 000 m² (LCM apsaimnieko arī lielāko t/c Ülemiste Igaunijā).

фото

фото

Komentāri