Policistiem par nepieņemtu kukuli piešķirs prēmiju, Mixnews.lv

Policistiem par nepieņemtu kukuli piešķirs prēmiju

фото

Sabiedrība | 2015. gada 20. martā plkst. 16:50

Divus Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekus prēmēs par kukuļošanas gadījuma apkarošanu, nolēmuši Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti.

Par drošsirdīgu un profesionālu rīcību, glābjot Ķīšezerā slīkstošu vīrieti, diviem pašvaldības policijas kārtībniekiem-glābējiem piešķirs prēmijas. Savukārt Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes (OVDUP) inspektoru un kārtībnieku prēmēs par kukuļošanas gadījuma apkarošanu, nolēmusi komiteja.

Prēmijas 60% apmēra no darbinieku mēneša atalgojuma tiks izmaksātas no policijas budžeta līdzekļiem.

Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes kārtībnieki-glābēji, apsekojot Mežaparka atpūtas zonu, saņēma izsaukumu, ka Ķīšezera ledū ir ielūzis vīrietis. Ierodoties nelaimes vietā, policisti uzmeklēja slīkstošo vīrieti, kurš atradās 350 metru attālumā no krasta līnijas. Līdz brīdim, kamēr ieradās papildu spēki, policisti veica visu iespējamo, lai noturētu cietušo virs ūdens.

Divi citi pašvaldības policisti veicot darba pienākumus, konstatēja nelegālu tabakas izstrādājumu tirdzniecību - cigaretes bez Latvijas akcīzes markām. Lai likumsargi neuzsāktu lietvedību, pārkāpēji policistiem piedāvāja kukuli, taču viņi no piedāvājuma atteicās.

Abas personas aizturētas un nodotas Valsts policijai. Par kukuļošanas gadījumu sākts kriminālprocess, un kopumā izņemtas 6460 cigaretes.

_ Foto: Ieva Zemīte_

Komentāri