Ogrē vīrietis uzkāpis sakaru tornī un atsakās kāpt lejā (papildināta), Mixnews.lv

Ogrē vīrietis uzkāpis sakaru tornī un atsakās kāpt lejā (papildināta)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 18. februārī plkst. 11:41

Papildināta 2.un 3.rindkopa

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, ka šodien Ogrē sakaru tornī apmēram piecstāvu mājas augstumā ir uzrāpies vīrietis. Lai gan notikuma vietā ieradās policijas darbinieki, viņiem nav izdevies nodibināt kontaktu ar pārgalvi, jo viņš atteicies komunicēt. Tai pašā laikā vīrietis arī nebija izteicis nekādus draudus, piemēram, par mēģinājumu izdarīt pašnāvību, nolecot lejā.

VUGD glābēji vīrietim uzreiz piekļūt nevarēja, jo autokāpņu izlaišanai traucēja augstsprieguma līnija. Tomēr ap pusdienlaiku operatīvajiem dienestiem ir izdevies atrisināt problēmsituāciju - Valsts policija bija sagādājusi profesionālu pārrunu vedēju. Notikuma vietā arī tika atslēgta elektrība, kas apgrūtināja glābšanas operāciju.

Operatīvo dienestu darbinieki nokļuva augšā pie vīrieša un veica ar viņu pārrunas. Pēc tam vīrietis padevās, tika nocelts lejā, nodots mediķiem un policijai.

Policijā informē, ka līdzīgs incidents noticis naktī uz svētdienu Latgalē. 16.februārī ap 23:00 kāds aptuveni 25 gadus vecs vīrietis Viļānos uzrāpies apmēram 40 metrus augstā televīzijas tornī un draudējis nolēkt. Tomēr atbildīgo dienestu pārstāvjiem pusstundu pēc pusnakts pārgalvi izdevies pierunāt kāpt zemē.

Foto: ogre24lv

Komentāri