Divi sirmgalvji slēpojot gūst kāju lūzumus, Mixnews.lv

Divi sirmgalvji slēpojot gūst kāju lūzumus

фото

Sabiedrība | 2013. gada 18. februārī plkst. 16:31

Nedēļas nogalē divi slēpotāji - 73 un 78 gadus veci - salauzuši kājas, ziņo LETA.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā informēja, ka svētdien kāju savainojis arī kāds 40 gadus vecs slēpotājs, bet kopumā ziemai raksturīgas traumas guvuši 20 cilvēki.

Uz slidenajām ielām vai ietvēm pakrituši un savainojušies 12 cilvēki. Lielākā daļa no cietušajiem bijuši Rīgā. Cilvēki guvuši roku un kāju lūzumus, kā arī galvas traumas, bet vienā gadījumā cietušais salauzis ciskas kaulu.

Savukārt pieci cilvēki nonākuši slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu un apsaldējumiem. Rīgā kāds 46 gadus vecs vīrietis, ilgstoši sēžot tramvaja pieturā, guvis kāju apsaldējumus, savukārt Zemgalē 72 gadus veca sieviete, ilgstoši noguļot uz ielas, guvusi ķermeņa atdzišanu un roku apsaldējumus.

Vēl kāds 67 gadus vecs vīrietis Vidzemē, rāpojot pa sniegu, guvis ķermeņa atdzišanu, bet 73 gadus vecs vīrietis, ilgāku laiku ārā staigājot, guvis kāju apsaldējumus. Savukārt Latgalē, ilgāku laiku staigājot bez cimdiem, rokas apsaldējis 27 gadus vecs vīrietis.

Kā ziņots, kopumā aizvadītajā diennaktī dienests saņēmis 1466 izsaukumus, no kuriem 180 gadījumi bijuši saistīti ar dažādu traumu gūšanu.

Foto: euromag.ru

Komentāri