Aptauja: Arvien vairāk iedzīvotāju satrauc terorisma draudi Latvijai, Mixnews.lv

Aptauja: Arvien vairāk iedzīvotāju satrauc terorisma draudi Latvijai (1)

фото

Sabiedrība | 2015. gada 29. aprīlī plkst. 16:50

37% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latviju apdraud starptautiskais terorisms, liecina pētījumu kompānijas SKDS veiktais pētījums.

Šī gada rādītājs ir lielākais pēdējo septiņu gadu laikā, kad par starptautiskā terorisma draudiem Latvijai domāja tikai 16,9% iedzīvotāju. Šis bijis mazākais rezultāts, un tas fiksēts 2012.gadā.

Lielākais to iedzīvotāju skaits, kas uzskata, ka Latviju apdraud starptautiskais terorisms, fiksēts 2006.gadā, kad šādi domāja vairāk nekā puse iedzīvotāju, proti, 55,4%. Kopš tā laika līdz minētajam 2012.gadam šādi domājošu iedzīvotāju īpatsvars pakāpeniski samazinājies.

Turpretī 44,4% iedzīvotāju neuzskata, ka Latviju apdraud starptautiskais terorisms. Šis ir mazākais fiksētais rādītājs kopš 2008.gada.

Komentāri 1
lolpirms 3 gadiem
Un pamatoti satrauc. Mums te sola katru gadu gāzt iekšā līdz 1000 āfrikas bēgļu. Varbūt apturēt karu tur? jeb tas domāts tieši šim iemeslam-lai āfrikāņi te tiktu legāli ievesti un līdz ar to Latvija ir pilnīgi oficiāli atvērta pasaules kriminālam. Tas ir atklāts Latvijas un latviešu iznīcināšanas plāns. Kāds sātans ticis Latvijai klāt un ko dara Briseles un Latvijas deputāti savas zemes labā??!!