Latvijas svētkos Brīvības pieminekli ieskauj ziedi (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Latvijas svētkos Brīvības pieminekli ieskauj ziedi (FOTO, VIDEO)

фото

Sabiedrība | 2015. gada 4. maijā plkst. 18:10

Vairāki simti cilvēku šodien pulcējās pie Brīvības pieminekļa, lai vērotu Latvijas neatkarības atjaunošanas dienai veltīto ziedo nolikšanas ceremoniju, ziņo LETA.

Ziedus pie Brīvības pieminekļa nolika valsts augstākās amatpersonas - Valsts prezidents Andris Bērziņš, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V), bijušie Valsts prezidenti, valdības pārstāvji, Augstākās padomes deputāti, kuri balsoja par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanu, ārvalstu diplomātiskais korpuss, Saeimas deputāti, Nacionālo bruņoto spēku vadība un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

фото

фото

Vairākiem cilvēkiem, kuri nolika ziedus, rokās bija arī Ukrainas karogi. Pēc tam, kad amatpersonas nolika ziedus, klātesošie vienojās himnas dziedāšanā. Tad arī iedzīvotāji devās nolikt ziedus, kas daudziem bija sarkanbaltsarkanajās Latvijas karoga krāsās.

фото

фото

фото

фото

Uz šo pasākumu pulcējās daudzas ģimenes ar bērniem, kā arī vecāka gadagājuma cilvēki, tāpat pasākumu vēroja arī pilsētas viesi.

фото

фото

фото

фото

Šodien, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25.gadadienā, Rīgā paredzēta plaša kultūras pasākumu programma, tostarp svinīgais pasākums pie Brīvības pieminekļa un kompozīcijas "Ziedu Latvija" veidošana.

Foto: Mixnews, Saeimas Kanceleja

Komentāri