Alūksnē nenoskaidrota automašīna notriec sirmgalvi un aizbrauc no notikuma vietas, Mixnews.lv

Alūksnē nenoskaidrota automašīna notriec sirmgalvi un aizbrauc no notikuma vietas

фото

Sabiedrība | 2013. gada 19. februārī plkst. 09:48

Pirmdien Alūksnē pagaidām nenoskaidrota automašīna notriekusi gājēju, kādu 70 gadus vecu sievieti, un aizbrauca no notikuma vietas.

Valsts policijā informē, ka Latgales ielā pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca 1943.gadā dzimušu sievieti, kura šķērsoja ielu tam neparedzētā vietā. Automašīna aizbrauca no notikuma vietas, bet cietusī ar traumām nogādāta slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Trijādības un Staraja Rusas ielas krustojumā, 1970.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Mazda", notrieca gājēju, 1957.gadā dzimušu vīrieti, kurš ar lūzumiem alkohola reibumā nogādāts slimnīcā. Kopumā pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 107 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 33 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēta 71 avārija, kurās cietuši 22 cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 12 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Astoņi no tiem bija autovadītāji, četri - velosipēdu un motorolleru vadītāji.

Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti astoņi transportlīdzekļu vadītāji, no kuriem seši bija autovadītāji un divi velosipēdu un motorolleru vadītāji.

Foto: liepajniekiem.lv

Komentāri