Trūcīgo mazuļu atbalstam jūnijā saziedo teju 15 000 eiro, Mixnews.lv

Trūcīgo mazuļu atbalstam jūnijā saziedo teju 15 000 eiro

фото

Sabiedrība | 2015. gada 9. jūlijā plkst. 15:42

Labdarības akcijas "Palīdzi trūcīgiem mazuļiem" laikā SIA "Maxima Latvija" veikalos visā Latvijā jūnijā saziedoti 15 487 eiro, informēja "Maxima Latvija" Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Lielāka daļa jeb 13 936 eiro saziedoti veikalu ziedojumu kastītēs pie kasēm, 1321 eiro - no pārdotajiem AS "Tukuma piens", AS "Laima" un SIA "Rīgas piensaimnieks" akcijas produktiem "Maxima Latvija" veikalos, bet 229 eiro - ceļojošajā interaktīvajā ziedošanas stendā, kas jūnijā atradās "Maxima Latvija" veikalā Madonā, Rūpniecības ielā 49.

Ar labdarības organizācijas "Ziedot.lv" un reģionālo organizāciju atbalstu jūnijā sniegta palīdzība 663 mazuļiem Rīgā un 16 Latvijas novados.

"Palīdzi trūcīgiem mazuļiem" ir labdarības organizācijas "Ziedot.lv" rīkota akcija sadarbībā ar "Maxima Latvija" un reģionālajām organizācijām, kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm līdz divu gadu vecumam.

Atbalsts ģimenei un bērnam tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas. Šajā laikā projekta laikā ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm.

Komentāri