Privātīpašumā Mežciemā pamana mežacūku baru (FOTO), Mixnews.lv

Privātīpašumā Mežciemā pamana mežacūku baru (FOTO)

фото

Sabiedrība | 2015. gada 13. jūlijā plkst. 13:41

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki šorīt ap plkst.7 pēc izsaukuma devušies uz Mežciema ielu, kur rosījušās mežacūkas, pastāstīja RPP pārstāvis Jānis Ozoliņš.

Dzīvnieku ģimene bija ieklīdusi privātā teritorijā. RPP darbinieki parūpējās, lai cūkas neizklīst no teritorijas. Tālāk mežacūkas tika nodotas Beinerta veterinārās klīnikas darbiniekiem.

фото

фото

RPP darbinieki mežacūkas pilsētas teritorijā manījuši arī pagājušonedēļ. Otrdien, 7.jūlijā, mežacūku bars klaiņojis Stirnu ielā. Par notikušo paziņots veterinārās klīnikas darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā un mežacūkas no pilsētas teritorijas izdzina.

Jau šonedēļ Rīgā sāksies pilsētas teritorijā klaiņojošo mežacūku izķeršana, pastāstīja Rīgas pilsētas izpilddirektors un Medību koordinācijas komisijas vadītājs Juris Radzevičs (GKR).

Viņš pastāstīja, ka pagājušās nedēļas beigās saņemta dzīvnieku izķeršanas atļauja no Valsts meža dienesta un rīt tiks noslēgts līgums ar Pierīgas Mednieku klubu, kura pārstāvji veiks izķeršanas darbus. Tomēr jau šodien pēc Rīgas Pašvaldības policijas aicinājuma mednieki esot sākuši mežacūku izķeršanu Mežciemā.

фото

Radzevičs pastāstīja, ka pašvaldība, veicot šos darbus, cer iekļauties summā 4000 eiro apmērā. Pašreiz šādas ir provizoriskās izmaksas nepieciešamajam aprīkojumam un darba veicēju atlīdzībai.

Foto: Facebook/NilsUsakovs

Komentāri