Sudraba atpūšas un pagaidām jauniem darbiem nav pievērsusies, Mixnews.lv

Sudraba atpūšas un pagaidām jauniem darbiem nav pievērsusies

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. februārī plkst. 07:56

Bijusī ilggadējā valsts kontroliere Inguna Sudraba mēnesi kopš amata pamešanas ir veltījusi spēku atgūšanai un rehabilitācijai un pagaidām jauniem darbiem nav pievērsusies, ziņo LETA.

Kā sacīja Sudraba, viņa sava amata pienākumu pildīšanas laikā tā īsti nekad nav atpūtusies vai devusies atvaļinājumā, tāpēc patlaban bauda pilnvērtīgu atpūtu - dodas uz baseinu, iet pastaigās. "Man tiešām vajag "pārstartēties"," sacīja Sudraba, piebilstot, ka viņai patlaban ļoti labi klājas.

Visu šo laiku bijusī valsts kontroliere pārsvarā pavadījusi Rīgā, ciemojusies pie saviem vecākiem, un tikai tagad viņa plāno uz divām nedēļām galvaspilsētu pamest.

Vaicāta, vai neilgojas pēc iepriekšējā saspringtā darba, viņa noteica, ka ir no tiem cilvēkiem, kas nedzīvo pagātnē, bet gan iet uz priekšu. "Tas viss ir kā ar nazi nogriezts," sacīja Sudraba.

Jau ziņots, ka Sudraba valsts kontrolieres amatā bija kopš 2004.gada decembra un amatu pameta šā gada 24.janvārī, kad amatā stājās jaunā valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Vēl būdama valsts kontrolieres amatā, Sudraba izvairījās runāt par saviem nākotnes plāniem, norādot, ka par to domās tikai tad, kad beigs pildīt līdzšinējos amata pienākumus. Viņa gan neslēpa, ka ir saņēmusi vairākus piedāvājumus, taču darba dēļ nav tiem pievērsusies. Tomēr viņa arī stingri pateikusi, ka sev vietu valsts pārvaldē neredz, jo nav nevienas citas valsts iestādes, kurā būtu tik plašs redzesloks, kāds tas bija Valsts kontrolē.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri