Zināmi LTV valdes locekļu amata kandidāti, Mixnews.lv

Zināmi LTV valdes locekļu amata kandidāti

фото

Sabiedrība | 2013. gada 25. februārī plkst. 09:56

Uz Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja amatu kandidē mediju holdinga "Baltijas Mediju alianse" kādreizējais izpilddirektors Ivars Belte, pētījumu aģentūras "TNS Latvia" valdes priekšsēdētāja Ginta Krivma un bijušais LTV ģenerāldirektors Rolands Tjarve, informē "Nozare.lv"

Visi trīs kandidāti uz Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja amatu kā vienu no galvenajiem uzdevumiem un izaicinājumiem uzskata LTV kā viena no vadošiem medijiem Latvijā statusa atgūšanu.

Savukārt uz LTV valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos kandidē bijušais radio "Star FM" programmu direktors Patriks Grīva, reklāmas aģentūras "Lowe Age Latvia" izpilddirektors Sergejs Ņesterovs un LTV septītā kanāla satura redaktore Jana Semjonova. Uz LTV valdes locekļa amatu finanšu un tehnoloģiju jautājumos kandidē VAS "Valsts nekustamie īpašumi" finanšu direktors Uģis Mālmanis un bijušais SIA "Baltcom TV" valdes loceklis Māris Skujiņš, teikts NEPLP paziņojumā medijiem.

NEPLP mājaslapā "www.neplpadome.lv" ikviens aicināts iepazīties ar astoņu kandidātu iesniegtajiem pieteikuma dokumentiem.

Visi astoņi kandidāti šodien 12:00 LTV ēkā Zaķusalā piedalīsies publiskā diskusijā, kur iepazīstinās ar savu motivāciju un redzējumu LTV turpmākajai attīstībai un atbildēs uz klātesošo jautājumiem. Diskusijas tiešraidei būs iespējams sekot līdzi "www.ltv.lv".

Kā ziņoja portāls Mixnews, uz LTV valdes locekļu amatiem pieteicās 45 kandidāti, kuru vārdi netika publiskoti. Pēc iesniegto dokumentu atbilstības izvērtēšanas nolikuma prasībām dalību konkursā turpināja 41 kandidāts.

Pēc pretendentu uzklausīšanas dalībai otrajā kārtā tika izvirzīti deviņi pretendenti - trīs katra amata kandidāti, kas saņēmuši NEPLP augstāko novērtējumu. Viens no šiem kandidātiem no turpmākas dalības konkursā atteicās.

6.martā notiks NEPLP sēde, kurā pretendenti prezentēs savu redzējumu un apņemšanos attīstīt LTV kā sabiedrisko mediju, par ko atsauksmes NEPLP sniegs šim nolūkam uzaicinātais Igaunijas sabiedriskā medija valdes priekšsēdētājs Marguss Allikmā, kurš pērn tika pārvēlēts uz otro termiņu.

7.martā "Fontes" iepazīstinās NEPLP ar novērtējuma ziņojumu par katru kandidātu. Saskaņā ar konkursa nolikumu kandidātu vērtēšanas rezultātus ņems vērā NEPLP, pieņemot gala lēmumu par LTV valdes locekļu iecelšanu.

Foto: lat.gorod.lv, vieglicelot.lv

Komentāri