Līdz 11.martam var nobalsot par gada skaistāko pastmarku, Mixnews.lv

Līdz 11.martam var nobalsot par gada skaistāko pastmarku

фото

Sabiedrība | 2013. gada 26. februārī plkst. 11:04

2011.gada labāka pastmarka - "Strūves ģeodēziskais loks"

Latvijas Pasts no šodienas līdz 11.martam rīko iedzīvotāju elektronisko balsošanu par 2012.gada skaistāko pastmarku.

Balsojums par 2012.gada skaistāko pastmarku turpināsies līdz 11.marta pusnaktij. Izmantojot sociālo tīklu "Twitter", "Draugiem" un "Facebook" kontus, lietotāji var nobalsot par mājaslapā "www.gadapastmarka.lv" publicētajām pastmarkām. Diennakts laikā par vienu pastmarku no konkrētā konta var nobalsot tikai vienu reizi, teikts paziņojumā medijiem.

Šis ir otrais gads pēc kārtas, kad Latvijas Pasts rīko šāda veida balsojumu, kuru esot ierosinājuši filatēlisti un citi iedzīvotāji. 2012.gadā Latvijas Pastā tika emitētas 27 jaunas pastmarkas 17 pastmarku sērijās.

Ikviens balsotājs skaistākās pastmarkas konkursā automātiski piedalīsies izlozē, kurā būs iespējams laimēt planšetdatoru "iPad Mini". Konkursa 2012.gada skaistākā pastmarka un izlozes uzvarētāji tiks paziņoti 12.martā.

Atgādinām, ka par 2011.gada skaistāko pastmarku iedzīvotāji atzina mākslinieces Artas Ozolas-Jaunarājas veidoto pastmarku bloku, kas veltīts Apvienoto Nāciju organizācijas Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) Pasaules mantojuma sarakstā iekļautajam Strūves ģeodēziskajam lokam.

Foto: struvearc.lv, ventspils.lv

Komentāri