Ziemeļu nākotnes foruma laikā Rīgā trešdien ierobežos satiksmi, Mixnews.lv

Ziemeļu nākotnes foruma laikā Rīgā trešdien ierobežos satiksmi

фото

Sabiedrība | 2013. gada 27. februārī plkst. 11:33

Ziemeļu nākotnes foruma pasākumu laikā šodien un rīt, 28.februārī, Rīgā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi.

No šodienas 7:00 līdz rītdienas 19:00 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Kuģu ielas abās pusēs, posmā no Trijādības ielas līdz namam Kuģu ielā 15.

Šodien no 7:00 līdz 24:00 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Trijādības ielas posmā no Raņķa dambja līdz Valguma ielai, bet no 7:00 līdz 23:00 - Kristapa ielas kreisajā pusē, posmā no Alīses ielas līdz Melnsila ielai.

No 7:00 līdz 20:10 transportlīdzekļi nedrīkstēs apstāties un stāvēt Brīvības bulvāra labajā pusē no Rīgas apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai, Elizabetes ielas abās pusēs, posmā no K.Valdemāra ielas līdz Tērbatas ielai, izņemot transportlīdzekļus ar Augstākās tiesas izsniegtām atļaujām, Tērbatas ielas abās pusēs, posmā no Brīvības bulvāra līdz Elizabetes ielai, izņemot transportlīdzekļus ar Tieslietu ministrijas, Valsts kancelejas un Rīgas apgabaltiesas izsniegtām atļaujām, Rīgas apgabaltiesas ēkas priekšā, posmā no Tērbatas ielas līdz Brīvības bulvārim, izņemot transportlīdzekļus ar Rīgas apgabaltiesas izsniegtām atļaujām, kā arī Kalnciema ielas abās pusēs, posmā no K.Valdemāra ielas līdz Daugavgrīvas ielai.

Visi minētie apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi neattieksies uz operatīvo transportu un transportlīdzekļiem ar speciālajām atļaujām.

Nepieciešamības gadījumā šodien no 18:30 līdz 19:00 var tikt ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, posmā no Trijādības ielas līdz Daugavgrīvas ielai, Daugavgrīvas ielā, posmā no Kalnciema ielas līdz Raņķa dambim, Kalnciema ielā, posmā no K.Valdemāra ielas līdz Daugavgrīvas ielai, K.Valdemāra ielā, posmā no Kalnciema ielas līdz Elizabetes ielai, Elizabetes ielā, posmā no K.Valdemāra ielas līdz Tērbatas ielai, Tērbatas ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Brīvības bulvārim, un Brīvības bulvārī, posmā no Merķeļa ielas līdz Elizabetes ielai.

Šodien no 19:50 līdz 20:10 transportlīdzekļu un gājēju satiksme nepieciešamības gadījumā var tikt ierobežota vai slēgta arī Brīvības bulvārī, posmā no Merķeļa ielas līdz Elizabetes ielai, Elizabetes ielā, posmā no K.Valdemāra ielas līdz Tērbatas ielai, K.Valdemāra ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Kalnciema ielai, un Kalnciema ielā, posmā no K.Valdemāra ielas līdz Dreiliņu ielai.

Vēl šodien no 21:50 līdz 22:15 nepieciešamības gadījumā var tikt ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme Kalnciema ielā, posmā no Dreiliņu ielas līdz Daugavgrīvas ielai, Daugavgrīvas ielā, posmā no Kalnciema ielas līdz Raņķa dambim, Raņķa dambī, posmā no Daugavgrīvas ielas līdz Trijādības ielai, Trijādības ielā, posmā no Raņķa dambja līdz Kuģu ielai, un Kuģu ielā, posmā no Trijādības ielas līdz namam Kuģu ielā 15.

Kā ziņoja portāls Mixnews, trešdienas vakarā Rīgā sākas Ziemeļu nākotnes forums, kas pulcēs deviņu valstu valdību pārstāvjus, ekspertus, pētniekus un uzņēmējus. Uz šo pasākumu ieradīsies arī Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons.

Šovakar Ministru kabinetā notiks foruma viesu sagaidīšanas ceremonija un premjeru kopīga fotografēšanās.

Foto: riga.in

Komentāri