Ziemeļu nākotnes foruma dēļ Rīgā izveidojušies plaši sastrēgumi (FOTO), Mixnews.lv

Ziemeļu nākotnes foruma dēļ Rīgā izveidojušies plaši sastrēgumi (FOTO)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 27. februārī plkst. 19:14

Ziemeļu nākotnes foruma dalībnieku pārvietošanās dēļ šovakar Rīgā ir izveidojušies plaši sastrēgumi, jo attiecīgajos ielu posmos periodiski tiek atslēgti luksofori un slēgta satiksme, ziņo LETA.

Kā informēja SIA "Rīgas satiksme" preses sekretārs Viktors Zaķis, galvenokārt kavējas autobusi un trolejbusi, tramvaju kustība ir nedaudz raitāka. Tāpat Zaķis paskaidroja, ka pēc jaunākās informācijas satiksme centrā sāk paātrināties.

фото

фото

фото

Satiksme apgrūtināta uz Vanšu un Akmens tilta, kā arī daudzās ielās pilsētas centra tuvumā. Centrā un arī Pārdaugavā praktiski visos maršrutos transports kursē pat ar divu stundu nokavēšanos.

Praktiski satiksme ir ierobežota visos virzienos uz galvaspilsētas centru, tāpēc ir jārēķinās ar būtiskiem kavējumiem sabiedriskā transporta kursēšanas laikā.

Pēdējie satiksmes ierobežojumi tiek paredzēti līdz 22:15.

Par dalībnieku drošību rūpējas Drošības policija un Ceļu policija, kas attiecīgi informē par nepieciešamajiem satiksmes ierobežojumiem, līdz ar to desmit līdz 15 minūtes pirms dalībnieku ierašanās konkrētajā punktā satiksme tiek slēgta.

фото

фото

Kā ziņoja portāls Mixnews, 28.februārī Rīgā notiks Ziemeļvalstu, Baltijas valstu un Lielbritānijas amatpersonu un ekspertu diskusija jeb Ziemeļu nākotnes forums, kurā piedalīsies valsts, privātā un nevalstiskā sektora eksperti, kā arī pētnieki no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Igaunijas, Islandes, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas.

Ziemeļu nākotnes foruma pasākumu laikā trešdien un ceturdien Rīgā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Foto: Māris Morkāns, MIX MEDIA GROUP

Komentāri