Ziemeļu nākotnes foruma laikā Rīgā ceturdien ierobežos satiksmi, paredzami ievērojami sastrēgumi, Mixnews.lv

Ziemeļu nākotnes foruma laikā Rīgā ceturdien ierobežos satiksmi, paredzami ievērojami sastrēgumi

фото

Sabiedrība | 2013. gada 28. februārī plkst. 06:17

Ziemeļu nākotnes foruma pasākumu laikā šodien Rīgā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Šodien no 7:00 līdz 19:00 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Kuģu ielas abās pusēs, posmā no Trijādības ielas līdz namam Kuģu ielā 15.

No 7:00 līdz 16:00 transportlīdzekļi nedrīkstēs apstāties un stāvēt Kungu ielas abās pusēs, posmā no Grēcinieku ielas līdz Kaļķu ielai, Grēcinieku ielas abās pusēs, posmā no 11.novembra krastmalas līdz namam Audēju ielā 6, Kalēju ielas posmā no Teātra ielas līdz Gleznotāju ielai, kā arī Jāņa sētas pagalmā.

Savukārt no 7:20 līdz 9:40 transportlīdzekļu un gājēju satiksme nepieciešamības gadījumā var tikt ierobežota vai slēgta Kuģu ielā, posmā no Trijādības ielas līdz namam Kuģu ielā 15, nobrauktuvē no Akmens tilta, uz Akmens tilta abos virzienos, Grēcinieku ielā, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Mārstaļu ielai.

Visi minētie apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi neattieksies uz operatīvo transportu un transportlīdzekļiem ar speciālajām atļaujām.

Kā ziņoja portāls Mixnews, trešdienas vakarā Rīgā sākas Ziemeļu nākotnes forums, kas pulcēja deviņu valstu valdību pārstāvjus, ekspertus, pētniekus un uzņēmējus. Uz šo pasākumu ieradies arī Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons.

Tiešo video translāciju no Valda Dombrovska un Kamerona tikšanās būs iespējams vērot portālā "Mixnews.lv" šodien pēc 8:15.

Foto: Rīgas dome, lv.wikipedia.org

Komentāri