Norīko papildu elektrovilcienu-ekspresi Tukuma virzienā, Mixnews.lv

Norīko papildu elektrovilcienu-ekspresi Tukuma virzienā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 1. martā plkst. 12:42

Sākot ar 1.martu pasažieru pārvadājumu uzlabošanai maršrutā Rīga-Tukums darba dienās tiks norīkots papildu elektrovilciens–ekspresis, ziņo biznesa "Nozare.lv"

Elektrovilciens-ekspresis Rīga-Tukums-1 no Rīgas aties darba dienās 17:55, savukārt elektrovilciens-ekspresis Tukums-1-Rīga darba dienās no Tukuma 1.stacijas izbrauks 19:11.

AS "Pasažieru vilciens" šādu jauninājumu ieviesis, analizējot pasažieru plūsmu un uzklausot klientu izteiktos priekšlikumus. Ekspresis ceļu veiks vienā stundā un trīs minūtēs. Parasti elektrovilciens maršrutu no Rīgas uz Tukumu veic apmēram vienā stundā un 20 minūtēs.

Biļetes cena šajos vilcienos nemainīsies.

PV skaidro, ka pagājušā gada nogalē uzņēmums veica apjomīgu klientu apmierinātības pētījumu, kurā tika jautāts arī par iemesliem, kādēļ cilvēki izvēlas pārvietoties ar vilcienu un kas būtu lietas, ko jāuzlabo pasažieru apkalpošanā. 38% esošo vilcienu pasažieru atzina, ka vilcienu ikdienas gaitās izvēlas, jo tas ir ātrāks par citiem transporta veidiem. Savukārt 47% aptaujāto atzina, ka noteikti izmantotu ekspreša tipa vilcienus ar mazāku pieturu skaitu, jo tas ļautu ātrāk nokļūt galamērķī.

Analizējot pasažieru atbildes dažādos maršrutos, redzams, ka 42% Tukuma virzienu izmantojošo pasažieru biežāk izmantotu vilcienu kā pārvietošanās līdzekli, ja tiktu ieviesti vilcieni-ekspreši. Kopumā pētījuma laikā tika aptaujāti 4300 esošie pasažieri visos PV apkalpotajos maršrutos.

Tiks veiktas arī citas izmaiņas vilcienu sarakstos no 1.marta. Piemēram, vilciens Rīga-Sloka (17:56) no 1.marta kursēs līdz Tukuma 2.stacijai, savukārt vilciens Rīga (17:30)-Tukums-2 (18:53), sākot ar 1.martu, kursēs tikai līdz Slokai.

Sākot ar 1.martu, darba dienu vilciens Rīga (6:14)-Ķemeri (7:11) papildus apstāsies arī Depo pieturā.

Foto: telegraf.lv

Komentāri