Rīgas 51. autobusa maršrutu plāno pagarināt līdz Ulbrokas vidusskolai, Mixnews.lv

Rīgas 51. autobusa maršrutu plāno pagarināt līdz Ulbrokas vidusskolai

фото

Sabiedrība | 2013. gada 1. martā plkst. 18:26

Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padome šodien pieņēmusi lēmumu par autobusa 51. maršruta pagarināšanu līdz Ulbrokas vidusskolai Stopiņu novadā, aģentūra LETA uzzināja Stopiņu novada pašvaldībā.

Līdz šim šis autobuss kursēja no Abrenes ielas Rīgā līdz Ulbrokai, taču plānošanas reģionam nosūtīti iedzīvotāju paraksti ar lūgumu pagarināt maršrutu.

Jau nākamnedēļ ir plānotas sarunas ar SIA "Rīgas satiksme" atbildīgajiem darbiniekiem par pagarināmā maršruta laikiem, jo ne visus 51.autobusa laikus plānots pagarināt līdz Ulbrokas vidusskolai. Ir izskanējis priekšlikums pagarināt aptuveni 20 braucienu maršrutus. Šāds risinājums Stopiņu novadam šķiet piemērots, jo tas nodrošinās pietiekamas iespējas skolēniem pedagogiem, sportistiem un novada ciemu iedzīvotājiem nokļūt līdz Ulbrokas vidusskolai vai savām mājām, kas atrodas maršruta tuvumā.

Ja gadījumā citiem komersantiem, kas pārvadā pasažierus maršrutā Rīga-Saurieši un Rīga-Salaspils, veicot pārvadājumus caur Stopiņu novadu, radīsies zaudējumi 51.autobusa maršruta pagarināšanas dēļ, Stopiņu novada deputāti esot gatavi lemt par šo zaudējumu kompensēšanu.

Foto: wikipedia.org

Komentāri