Monētu dienu laikā bibliotēkās var laimēt dažādas balvas, Mixnews.lv

Monētu dienu laikā bibliotēkās var laimēt dažādas balvas (1)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 2. martā plkst. 18:57

Sestdien Latvijas publiskajās bibliotēkās sākas jau otrās Monētu dienas, kuru laikā notiks ikgadējā aptauja "Latvijas gada monēta 2011", ziņo LETA.

Kā informēja "Kultūras informācijas sistēmas" komunikācijas vadītāja Sandra Vīgante, bibliotēku apmeklētājiem, kas ne tikai balsos, bet arī piedalīsies krustvārdu mīklas risināšanā, būs dota iespēja kļūt par vienu no veiksmīgajiem un izvēlēties, kuru no 2011.gadā kaltajām Latvijas Bankas jubilejas vai piemiņas monētām saņemt kā dāvanu.

Monētu dienas publiskajās bibliotēkās ir Latvijas Bankas un projekta "Trešais tēva dēls" sadarbības iniciatīva, kas bibliotēku apmeklētājiem piedāvā aizraujošu programmu - piedalīties aptaujā un nobalsot par vienu no septiņiem sudrabā iekaltiem stāstiem par Latviju, ko veidojuši izcili mākslinieki, un, risinot krustvārdu mīklu, uzzināt vairāk par Latvijas Bankas jubilejas un piemiņas monētām.

Lai piedalītos balsojumā un krustvārdu mīklas risināšanā, sākot ar 2.martu, interesentiem jādodas uz savu tuvāko publisko bibliotēku un jāatver interneta vietne "www.monetudienas.lv", kurā varēs atrast informāciju par septiņām 2011.gada monētām.

Arī šogad Monētu dienu laikā bibliotēku apmeklētāji, kas balso par kādu no monētām, vienlaikus piedalās "Bibliotēku gada monētas 2011" nominēšanā. Šīs monētas autori saņems projekta "Trešais tēva dēls" sagādātu atzinības rakstu. Bibliotēku balsojumā tiks uzskaitītas balsis, kas nodotas, izmantojot pašvaldību publisko bibliotēku tīklam pieslēgtos datorus - stacionāros vai portatīvos.

Monētu dienu noslēgumā aktīvākās bibliotēkas, kas tiks noteiktas, summējot gan balsotājus, gan spēles - krustvārdu mīklas - dalībniekus, saņems Latvijas Bankas sagādātus grāmatu komplektus.

Monētu dienas turpināsies līdz 15.martam.

Foto: rus.izsoles.lv

Komentāri 1
Kristspirms 6 gadiem
Hm, interesanti, vai varēs balvā dabūt Latvijas Bankas jubilejas pieclatnieku?