Notāru dienās iedzīvotājus konsultēs bez maksas, Mixnews.lv

Notāru dienās iedzīvotājus konsultēs bez maksas

фото

Sabiedrība | 2013. gada 4. martā plkst. 07:21

Astoto gadu pēc kārtas pirmdien un otrdien notiks Notāru dienas, kuru laikā 114 notāri 30 Latvijas pilsētās sniegs bezmaksas konsultācijas iedzīvotājiem par dažādiem juridiska rakstura jautājumiem.

Latvijas Zvērinātu notāru padomē (LZNP) informē, ka notāru dienās Rīgā un visos Latvijas novados iedzīvotājiem tiks sniegtas bezmaksas konsultācijas, īpašu uzmanību pievēršot nekustamo īpašumu īres un nomas darījumiem, sniedzot iedzīvotājiem bezmaksas konsultācijas īres un nomas līguma sagatavošanā, jo šie jautājumi vislabāk atbilst šā brīža aktualitātēm sabiedrībā.

Tādā veidā Notāru dienu laikā bezmaksas konsultācijās zvērināti notāri iedzīvotājiem palīdzēs izvērtēt būtiskākos kritērijus, kuriem jāpievērš uzmanība, slēdzot īres vai nomas līgumu, iepazīstinās ar riskiem, īrējot vai izīrējot mājokli bez juridiska pamata, kā arī sniegs padomus, kā pasargāt sevi un izvairīties no krāpniecības gadījumiem.

Notāru dienas ir LZNP iniciatīva reizi gadā vairāk nekā 120 notāru birojos visā Latvijā nodrošināt bezmaksas juridiskās konsultācijas ikvienam iedzīvotājam. Notāru dienas notiek jau kopš 2006.gada, un kopumā šo septiņu gadu laikā iespēju bez maksas saņemt notāra padomu par tādiem jautājumiem kā darījumu drošība ar nekustamo īpašumu, dāvinājuma un mantojumu lietas, sākumdeklarēšanās un citiem izmantojuši aptuveni 30 000 Latvijas iedzīvotāju.

Foto: petrausch-partner.de

Komentāri