Aicina balsot par Rīgas sakarīgāko skolotāju, Mixnews.lv

Aicina balsot par Rīgas sakarīgāko skolotāju

фото

Sabiedrība | 2013. gada 5. martā plkst. 11:37

No šodienas līdz 16.aprīlim "SEB Studenta Bankas" "draugiem.lv" lapā skolēniem un citiem interesentiem ir iespēja nobalsot par akcijā "Rīgas Sakarīgākais skolotājs 2013" izvirzītajiem skolotājiem, informē Rīgas Skolēnu dome.

Akcija noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā, kas norisināsies līdz 26.martam, balsošanā piedalīsies visi Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu skolotāji. Savukārt akcijas otrajai kārtai, kura norisināsies no 2.aprīļa līdz 16. aprīlim, tiks izvirzīti 60 skolotāji 6 dažādās mācību priekšmetu nominācijās.

Paralēli visas akcijas garumā notiks arī "SEB Studenta Bankas simpātijas" balsojums, kas noteiks populārāko skolotāju "SEB Studenta Bankas" "draugiem.lv" lapas sekotāju vidū.

Kā skaidro akcijas organizatori, apzīmējums "Sakarīgākais skolotājs" ietverot sevī gan tos skolotājus, kuri interesanti un labi spēj pasniegt savu mācību priekšmetu, gan arī tos, kuri ar savu pozitīvo, draudzīgo un atvērto attieksmi spēj komunicēt ar jauniešiem.

Ar akcijas "Rīgas Sakarīgākais skolotājs 2013" nolikumu iespējams iepazīties mājaslapā "www.rsd.lv" un "SEB Studenta Bankas" "draugiem.lv" lapā.

Foto: naim.ru, samarov.ru

Komentāri