"airBaltic" iepriekš atvainojas par lidojumu izpārdošanu 8.martā, Mixnews.lv

"airBaltic" iepriekš atvainojas par lidojumu izpārdošanu 8.martā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 5. martā plkst. 12:32

Šonedēļ sākas "airBaltic" vērienīgākā lidojumu izpārdošana jeb "SuperSaver", kas iekrīt 8.martā un, tā kā šī diena vairākos "airBaltic" galamērķos pazīstama kā Starptautiskā sieviešu diena, tad lidsabiedrība atvainojas, ja kādu ar šo kampaņu - aicinājumu ceļot - ir aizvainojusi, ziņo "Nozare.lv".

Kā norādīja "airBaltic" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, lidsabiedrība pēdējā laikā saņēmusi plašu publisku kritiku par lidojumu izpārdošanas kampaņām.

"Ja kādu šīs lēto lidojumu izpārdošanas kampaņas un aicinājumi ceļot ir aizvainojuši, no sirds atvainojamies, jo tas bijis neapzināti. Mūsu vienīgais un patiesais iemesls ir veicināt ceļošanu, un mēs turpināsim piedāvāt labākus ceļošanas nosacījumus, tai skaitā uz jaunajiem galamērķiem - Rijeku, Olbiju, Prāgu, Maltu, Larnaku, Hevīzu pie Balatona," uzsver Vanags.

Vanags atkārtoti uzsver, ka "airBaltic" ir aviokompānija, kas aicina cilvēkus ceļot - iepriekš ir piedāvātas lidojumu atlaides gan Halovīna dienā, Valentīndienā, gan arī daudzos citos gadījumos.

Kā ziņoja portāls Mixnews, bijušais satiksmes ministrs Aivis Ronis iepriekš pauda sašutumu par Latvijas nacionālās lidsabiedrības "airBaltic" piedāvāto reklāmas aktivitāti ar atlaides kuponu piedāvāšanu lidojumiem, to saistot ar bijušas valsts PSRS militāriem svētkiem - Padomju armijas un Jūras kara flotes dienu.

Pēc Roņa domām, uzņēmuma mārketinga un biļešu pārdošanas stratēģijai ir jāatbilst nacionālā pārvadātāja statusam un atbildībai. Viņš atsauca no uzņēmuma padomes Satiksmes ministrijas pārstāvi Kasparu Briškenu, kurš nav pienācīgā līmenī kontrolējis uzņēmuma darbu, lai nepieļautu, ka Latvijas nacionālais aviopārvadātājs popularizē neeksistējošas valsts armijas un jūras kara flotes svētkus, kurus atzīmēja par godu Sarkanās armijas pirmajai uzvarai pār vācu spēkiem pie Narvas un Pleskavas.

Foto: Māris Morkāns, mixnews.lv

Komentāri