Iepazīstieties: Konkursa "Miss un Misters Latvija 2012" finālisti , Mixnews.lv

Iepazīstieties: Konkursa "Miss un Misters Latvija 2012" finālisti

фото

Sabiedrība | 2013. gada 6. martā plkst. 14:12

Organizatore Inta Fogele par godu konkursa 25 gadu jubilejai parūpējusies, lai finālistus varētu aplūkot klātienē - izstāžu centrā Ķīpsalā, 21.aprīlī.

Miss Latvija 2012 finālistes:

1. Viktorija Ježkova фото

Nāku no Ludzas, taču šobrīd dzīvoju Rīgā – studēju tūrisma un viesnīcu vadību Latvijas Universitātē (pēdējais kurss). Esmu vitāla un mērķtiecīga, man patīk ceļot. Apgūstu norvēģu valodu un aktīvi pavadu brīvo laiku – ziemā slēpoju un vasarā skrituļoju. Piedalos konkursā „Mis un Misters Latvija”, lai iegūtu pieredzi un noticētu saviem spēkiem, kā arī tāpēc, lai mana dzimtā pilsēta – Ludza – varētu ar mani lepoties.

2. Beāte Baranovska

фото

Esmu no Daugavpils, bet tagad dzīvoju Jūrmalā. Mācos LU P.Stradiņa medicīnas koledžā par radiologa asistentu. Brīvajā laikā man patīk zīmēt ar smiltīm, kā arī pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Mani raksturo māksla mijiedarbībā ar sportu, jo vairākus gadus esmu veltījusi basketbolam, vieglatlētikai un vizuāli plastiskai mākslai. Esmu aktīva, apņēmīga, zinātkāra, mērķtiecīga un neapstājos pie sasniegtā.

3. Džeina Triba

фото

Esmu no Bauskas. Studēju Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā uzņēmējdarbības vadību un vides dizainu (3. kursā). Mans vaļasprieks ir dejošana, niršana, fotografēšana, turklāt es mācos spāņu valodu, kā arī vēlos apgūt dramatisko un emocionālo flamenko dejas mākslu. Pēc dabas esmu temperamentīga un mērķtiecīga, par dzīvi saku tā: visskaistākais ir taisnība, vislabākais – veselība, vispatīkamākais ir sasniegt to, ko katrs vēlas.

**4. Anželina Lucenko **

фото

Esmu jūrmalniece un savas valsts – Latvijas – patriote. Pašlaik mācos par kino un reklāmas aktrisi starptautiskajā kino augstskolā ,,Charlie Cinema School” 1. kursā Rīgā un sekmīgi nodarbojos ar klasisko vokālu. Vaļasprieki ir svešvalodas, dejošana, sports, joga, akordeona spēle. Patīk arī aviācija un modeles darbs. Dzīves moto: ,,Mīlestība un skaistums glābs Pasauli!”

**5. Egija Gailuma **

фото

Mana dzimtā pilsēta ir Rīga. Šobrīd mācos Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā (pēdējā kursā). Esmu dzīvnieku patversmes „Labās Mājas” brīvprātīgā un lielākā dzīvnieku labdarības šova „Big Match Show” organizatore. Trenējos akrobātikā un rokasbumbā, vasarā voltizēju, proti, izpildu dažāda veida trikus uz zirga muguras, kamēr tas ir kustībā. Manā nākotnes vīzijā ietilpst gan bizness, gan palīdzība dzīvniekiem un cilvēkiem.

**6. Evija Priedīte **

фото

Dzimtā pilsēta – Ogre. Darbojos skaistumkopšanas nozarē par stilisti, frizieri un vizāžisti. Esmu aktīva dzīvesveida piekritēja, un sports man ir pozitīvisma un enerģijas lādiņš. Dzīves pirmo daļu esmu pavadījusi, dejojot sporta dejas, bet tagad sportoju, apmeklējot trenažiera zāli, veicot kardio un spēka vingrinājumus, skrienot, braucot ar velo un sniega dēli. Uzskatu, ka viss, kas dzīvē notiek, notiek ar konkrētu mācību un mērķi, jo nekad, nekas nenotiek tāpat vien.

**7. Liliana Garkalne **

фото

Esmu vicemis Rēzekne 2012, studēju politikas zinātni Latvijas Universitātē. Dzīves mērķis – veikt pētījumus sociālo zinātņu jomā Latvijas sabiedrības labā. Īpašais talants – staigāšana pa cirka virvi. Spēlēju tenisu un katru gadu piedalos skriešanas sacensībās savā dzimtajā pilsētā Rēzeknē. Lielākais sapnis – iemācīties vadīt lidmašīnu. Valodu prasme: latviešu, angļu un krievu.

Misters Latvija 2012 finālisti:

  1. Aleksandrs Dmitrijevs

фото

Esmu no Rīgas, dzīvespriecīgs un sportisks, patīk dejot, 8 gadus nodarbojos ar breakdance, protu griezties uz galvas. Patīk mūzika – kā dīdžejs deju pasākumos spēlēju funk mūziku. Interesējos par jogu, patīk ceļot. Pašlaik nodarbojos ar aerofilmēšanu (šeit ir mana personīgā vietne).

  1. Guntars Logins

фото

Dzimtā pilsēta – Balvi. Studēju ekonomiku un uzņēmējdarbību Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā. Kompānijā Southwestern veicu dalībnieku atlasi studentu vasaras programmai Amerikas Savienotajās Valstīs. Nodarbojos ar garo distanču skriešanu, spēlēju klavieres. Vēlos būt tikpat veiksmīgs, kā tā meitene, kuru es apprecēšu. Par dzīves galveno mērķi esmu izvirzījis kļūt par Latvijas Valsts prezidentu.

  1. Rihards Petrovs

фото

Esmu ogrēnietis, bet tagad dzīvoju Rīgā. Mācos Latvijas Treneru tālākizglītības centrā par vingrošanas treneri un strādāju Olimpiskajā vingrošanas centrā par vingrošanas, parkūra (māksla racionāli pārvietoties urbānajā vidē) un trikinga (māksla izveidot kombinācijas no vingrošanas un austrumu cīņu elementiem) treneri gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ja redzēsiet mani treniņos (un es daudz trenējos pats), uzreiz sapratīsiet, ka es nekad nepadodos – vienkārši neprotu padoties! Man patīk garšīgi paēst, kaislīgi padejot un no sirds pasmieties, kā arī patīk zīmēt un veidot dažādas īsfilmas.

  1. Artis Salinieks

фото

Mācos Rēzeknes Augstskolā maģistrantūras studiju programmā „Vides aizsardzība”. Brīvajā laikā patīk slidot un apmeklēt trenažieru zāli, kā arī esmu atsācis trenēties ārmreslingā (roku laušanā). Cenšos apgūt jaunu teritoriju – virtuvi – īsāk sakot, mācos gatavot ēst. Esmu par veselīgu dzīvesveidu un vides aizsardzību. Vēlos, lai šīs divas lietas kļūtu par katra cilvēka ikdienu.

  1. Artūrs Voskāns

фото

Studēju Rēzeknes Augstskolā Ekonomikas un vadības fakultātē 1. kursā. Brīvo laiku pavadu, skandinot dziesmas vokālajā studijā „Skonai”. Interesē tuvcīņas māksla, fiziskie treniņi un viss militārais. Esmu jaunsargs un zemessargs, kā arī savas Tēvzemes patriots. Pēc augstskolas absolvēšanas plānoju iestāties Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

  1. Mareks Mohovikovs

фото

Mācos Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā, klasē ar matemātikas novirzienu. Dziedu divos koros – Ģimnāzijas korī un Lejasciema korī. Brīvajā laikā trenējos futbolā, praktizēju jogu, apmeklēju sporta zāli un atpūšos ar draugiem. Mans sapnis ir iegūt augstāko izglītību, atrast stabilu darbu un nodibināt ģimeni. Man ir izcilas angļu valodas zināšanas, piedalos dažādos runas konkursos un olimpiādēs, kā arī aktīvi sportoju, vasarā lauku trasē braucu ar kvadraciklu. Dzīves moto: Pieņem sevi tādu, kāds esi. Tie, kas nepieņem tevi, nav pieņēmuši sevi.

Publicitātes foto

Komentāri