Dziesmu un Deju svētkos šogad piedalīsies 40 000 dalībnieku, Mixnews.lv

Dziesmu un Deju svētkos šogad piedalīsies 40 000 dalībnieku

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. martā plkst. 12:44

XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos šovasar plāno piedalīties aptuveni 40 000 dalībnieku, šodien preses konferencē sacīja Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) direktore Dace Melbārde.

Kopumā šovasar svētkos tiks piedāvāti 62 dažādi pasākumi. Svētku pasākumi klātienē varētu pulcēt 400 000 skatītāju.

LNKC direktore norādīja, ka biļešu tirgošanas uzsākšana sestdienā būs iespēja visiem iedzīvotājiem dienu organizēt tā, lai varētu šajā dienā iegādāties biļetes uz savu izraudzīto svētku pasākumu.

Viena persona uz vienu svētku pasākumu varēs nopirkt astoņas biļetes. Biļetes varēs iegādāties gan "Biļešu paradīzes" kasēs, gan interneta vietnē "www.bilesuparadize.lv", gan arī rezervēt pa "Biļešu paradīzes" tālruni. Biļešu iepriekšpārdošana sāksies 6.aprīlī, un to cena būs no viena līdz 30 latiem.

Kā ziņoja portāls Mixnews, XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Rīgā norisināsies no 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Svētku plašo programmu veidos koru un deju kolektīvu, pūtēju un simfonisko orķestru, vokālo un instrumentālo ansambļu, amatieru teātru un tautas daiļamatu meistaru sniegums ar vienojošo moto "Gaisma līgo Latvijā!".

Foto: ntz.lv, lvportals.lv

Komentāri