Ierobežos satiksmi Krasta ielā, Mixnews.lv

Ierobežos satiksmi Krasta ielā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 8. martā plkst. 14:50

Gāzes vada otrā posma izbūves laikā no pirmdienas, 11.marta, līdz 20.martam tiks mainīta satiksmes organizācija Krasta ielā posmā no Turgeņeva ielas līdz 13.janvāra ielai, ziņo LETA.

Virzienā no 13.janvāra ielas braukšanas joslu skaits tiks samazināts līdz vienai braukšanas joslai, bet virzienā no Turgeņeva ielas tiks saglabātas divas braukšanas joslas, pārkārtojoties uz Krasta ielas pretējās puses brauktuvi.

Gāzes vada rekonstrukcija ir daļa no Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta "Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu kvartāla degradētās teritorijas revitalizācija", kas paredz, ka līdz šī gada vasaras sezonai Spīķeru kvartālā tiks izveidota atraktīva un sabiedrībai saistoša publiskā telpa, kas ļaus rīdziniekiem, pilsētas viesiem un tūristiem no jauna iepazīt šo Rīgas rajonu un izmantot tajā piedāvātās kultūras un aktīvās atpūtas iespējas.

Satiksmes departaments aicina transportlīdzekļu vadītājus Daugavas krastmalas rekonstrukcijas laikā savlaicīgi doties plānotajās dienas gaitās, ja iespējams, pārplānot maršrutu, kā arī uzmanīgi sekot līdzi ceļa zīmēm un būt saprotošiem.

Foto: dizaini.lv

Komentāri