Dzēruša šofera dēļ autobusa pasažieriem nakts melnumā jādomā, kā nokļūt galapunktā, Mixnews.lv

Dzēruša šofera dēļ autobusa pasažieriem nakts melnumā jādomā, kā nokļūt galapunktā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 10. martā plkst. 17:19

Pasažieru pārvadātāju uzņēmuma "Sabiedriskais autobuss" (SA) šoferis 8. martā pie stūres bija sēdies alkohola reibumā, ziņo portāls "bauskasdzive.lv", atsaucoties uz kādas pasažieres sniegto informāciju.

Baušķeniece Kristīne 8. martā plkst. 21.50 no Rīgas izbrauca ar autobusu uz Bausku. "Piektdienas vakarā, kad no Rīgas mājup dodas daudz braucēju, reisā tika palaists mazas ietilpības autobuss. Sēdvietu visiem nepietika, es visu ceļu stāvēju kājās. Aiz Codes autobusu apturēja policija. Tika konstatēts, ka šoferis ir alkohola reibumā un transporta līdzekli vadīt nedrīkst. Nakts melnumā vējā un desmit grādu salā nācām ar kājām uz Bausku, zvanījām arī paziņām, lai atbrauc pakaļ. Lai arī kādi bijuši pārmetumi iepriekšējam pārvadātājam, tādu gadījumu, kad sabiedriskā autobusa šoferi "noceļ no trases", jo viņš ir alkohola reibumā, neatceros," vēstulē portālam raksta pasažiere.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece "Bauskas Dzīvei" apstiprināja, ka 8. martā plkst. 23.05 šosejas Rīga-Bauska 60. kilometrā apturēts SIA "Sabiedriskais autobuss" pasažieru autobuss. Tā vadītājam, 1979. gadā dzimušam vīrietim, konstatētas 1,4 promiles alkohola.

Bauskas autoostā apliecināja, ka autobuss, kuram no Rīgas pilsētā vajadzēja iebraukt plkst. 23, autoostā neieradās. No SA dispečeru punkta Saulainē uz notikuma vietu nosūtīts cits autobuss, kurš nogādājis pasažierus līdz galamērķim.

SIA "Sabiedriskais autobuss" vadītājs Vitālijs Komars portālam skaidrojis, ks sākoties darbdienai, kā ierasts, visiem autobusu šoferiem veikta pārbaude, alkohols organismā nevienam nav konstatēts. Acīmredzot dienas gaitā vadītājs nav spējis atturēties no alkohola lietošanas.

"Mēs izmeklēsim šo gadījumu, noskaidrosim notikušā detaļas. Vadītājs viennozīmīgi tiks atbrīvots no darba, informēsim arī citus pārvadātājus par šī cilvēka rīcību. Es atvainojos visiem pasažieriem par sagādātajām neērtībām," bilda V. Komars un atklāja, ka autobusa šoferis ir baušķenieks.

"Vīrietis ir zināms kā alkohola nelietotājs, tādēļ šāda viņa rīcība nav izskaidrojama. Protams, par to viņš no soda neizvairīsies. Ka šoferis varētu būt alkohola reibumā, policijai paziņoja kāds no pasažieriem. Par šādu rīcību pasažierim izsaku lielu pateicību, jo tādējādi viņš novērsa iespējamu lielāku nelaimi," teic V. Komars.

Foto: no vietnes studenttravel.about.com

Komentāri