Jauniešu kustība Rīgas ielās meklēs "lielāko Nila bedri", Mixnews.lv

Jauniešu kustība Rīgas ielās meklēs "lielāko Nila bedri"

фото

Sabiedrība | 2013. gada 12. martā plkst. 14:55

Lai pievērstu Rīgas domnieku uzmanību faktiskajam ielu stāvoklim, jauniešu kustība "Vienoti Rīgai-Latvijai" izveidojusi speciālu mājaslapu "www.nilabedre.lv", kurā ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis ir aicināts iesaistīties akcijā, iesūtot savas bildes vai video ar pilsētas sliktajiem ceļiem un bīstamajām bedrēm, ziņo LETA.

Kā informēja jauniešu kustības pārstāvis Edgars Bušmanis, rīdzinieki tiek aicināti ar mājaslapas "nilabedre.lv" palīdzību informēt un brīdināt līdzcilvēkus par tiem Rīgas ielu posmiem, kuros nekvalitatīvais ceļu segums un bedres apgrūtina satiksmes plūsmu vai veido bīstamas avārijas situācijas. Zinot sliktos ceļa posmus Rīgā, iedzīvotājiem, kuri pārvietojas ar personīgo automašīnu vai velosipēdu, būs iespēja laikus izvēlēties citu braukšanas maršrutu un izvairīties no bedrēm.

Akcijas organizētāji uzskata, ka pilsētas ielu un ceļu stāvoklis ir dramatisks, turklāt situācija saasinās līdz ar pavasara tuvošanos un straujāku sniega kušanu uz ielām. Mājaslapas "www.nilabedre.lv" mērķis ir vienkopus apkopot informāciju par patieso situāciju Rīgas ielās. Akcijas gaitā lielāko iedzīvotāju iesūtīto bedres fotogrāfiju paredzēts simboliski uzdāvināt pašreizējam Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (SC).

Kā ziņoja portāls Mixnews, uz Salu tilta pār Bieķensalas grāvi bedru dēļ atļautais braukšanas ātrums samazināts līdz 30 kilometriem stundā. Līdzīgi ierobežojumi noteikti arī uz vairākiem citiem satiksmes pārvadiem.

Foto: kalitva.ru

Komentāri