Pirms protesta akcijas aizlāpītas bedres uz Liepājas-Rucavas ceļa, Mixnews.lv

Pirms protesta akcijas aizlāpītas bedres uz Liepājas-Rucavas ceļa

фото

Sabiedrība | 2013. gada 12. martā plkst. 15:48

Šodien vairāk nekā 100 cilvēki uz Latvijas un Lietuvas robežas piedalījās akcijā, kas tika rīkota ar mērķi pievērst amatpersonu uzmanību Liepājas-Rucavas ceļa sliktajam stāvoklim. Akcija notika, neskatoties uz to, ka bedres uz ceļa pēdējo dienu laikā ir aizlāpītas, ziņo LETA.

"Sestdien un svētdien bija noticis brīnums, un visas bedres bija aizlāpītas. Ja salīdzina ar situāciju, kāda bija pirms trim nedēļām, jāsaka, ka tagad ceļa stāvoklis ir gandrīz ideāls," informēja Rucavas novada domes priekšsēdētāja Līga Stendze ("Novadnieki").

Tomēr pašvaldības vadītāja prognozēja, ka, ņemot vērā zemo gaisa temperatūru bedru lāpīšanas laikā, rezultāts nebūs ilglaicīgs un bedres parādīsies atkal.

Neskatoties uz to, ka ceļa stāvoklis pašlaik ir uzlabojies, rīkotā protesta akcija nebija zaudējusi savu jēgu, jo tās mērķis bija panākt ne tikai bedru aizlāpīšanu, bet gan ceļa rekonstrukciju, kā arī pievērst amatpersonu uzmanību tam, cik sliktā stāvoklī Latvijā ir ceļi kopumā, norādīja Stendze.

"Ja Latvijā nebūs labu ceļu, tas kavēs uzņēmējdarbības attīstību, līdz ar to valstij nebūs nodokļu. Vai tiešām valdība to nesaprot? Valstij atrodas nauda komercbanku glābšanai un eiro ieviešanai, ir nauda fotoradaru iegādei, bet ceļu sakārtošanai naudas nez kāpēc nav."

Kā ziņoja portāls Mixnews, protesta akcija bija iecerēta kā simboliska bedru aizlāpīšanas talka. Tajā piedalījušies arī Rucavas un Nīcas pašvaldību vadītāji, dažu Lietuvas pašvaldību pārstāvji, un arī Ventspils Augstskolas lektors Dmitrijs Smirnovs, kuru savulaik uz divām diennaktīm aizturēja Drošības policijas par kritisku viedokļu paušanu saistībā ar Latvijas ekonomikas stāvokli.

Atgādinām, ka šogad uz ceļa, kas savieno Liepāju ar Rucavu un Lietuvas robežu, atkal bija izveidojušās bīstamas bedres, kurās iebraucot sabojātas desmitiem vieglo un arī kravas automašīnu.

Foto: segodnya.ua, finobzor.com.ua

Komentāri