MTG lauž līgumu ar TV5 raidījuma "Bez cenzūras" vadītāju Mamikinu, Mixnews.lv

MTG lauž līgumu ar TV5 raidījuma "Bez cenzūras" vadītāju Mamikinu

фото

Sabiedrība | 2013. gada 13. martā plkst. 23:22

Uzņēmums "Modern Times Group" (MTG) no 1.aprīļa lauzis līgumu ar raidījuma "Bez cenzūras" vadītāju Andreju Mamikinu. Iemesls esot pārraides zemie reitingi, ziņo "rus.tvnet.lv".

Sarunā ar radio Baltkom Mamikins paskaidroja, ka runas par viņa raidījuma zemajiem reitingiem ir pārspīlētas.

"Kanālam "TV5" četru mēnešu laikā pazeminājušies kopīgie reitingi," sacīja TV vadītājs.

Žurnālists uzskata, ka reitingu krituma pamatā esot saturs - kanālā pēdējo mēnešu laikā rādītas filmas, kuras nespēj noturēt skatītāju uzmanību.

"Kad krīt lidmašīna, krīt arī pasažieri," sacīja A.Mamikins. Viņš arī norādīja, ka MTG grupas kanālos joprojām ir raidījumi ar vēl zemāku reitingu nekā viņa vadītajai programmai "Bez cenzūras", bet šie raidījumi netiek "noņemti no ētera".

Jāpiebilst, ka savā profilā sociālajā tīklā "Facebook" Mamikins publicējis "TV5" reitingu izmaiņas dažu pēdējo mēnešu laikā. Turpat viņš arī atstāsta sarunu ar Ozoliņu: MTG vadītājs uz Mamikina teikto par reitingu kritumu atbildējis: "Tā nav traģēdija!"

фото

Mamikins arī atzina, ka joprojām strādājis bez līguma, lai gan samaksu par padarīto darbu saņēmis.

Savukārt "MTG Latvia" vadītājs Kaspars Ozoliņš savā vēstulē Mamikinam arī norādījis, ka raidījums "Bez cenzūras" būtu jātranslē nevis tiešraidē, kā līdz šim tas darīts, bet jāieraksta vismaz divas vai trīs dienas dienas pirms ētera, bet šāda prasība Mamikinam nav pieņemama.

Atbildot uz jautājumu, vai problēma nav meklējama politikā, Mamikins pieļāva tādu iespēju.

"Personiski es esmu saņēmis krietnu devu kritikas par savu stingro attieksmi pret "Vienotību", par to, ka bieži viesojas Ušakovs. Vai tad reizi mēnesī vai pusotrā ir bieži? Dombrovskis atsacījās nākt. Āboltiņa, lūk, atnāca reizi divos mēnešos. Mani kolēģi toreiz mani aizstāvēja, jo tas ir autorraidījums un es vispār varu uzaicināt, ko vēlos," atcerējās Mamikins.

Foto: mixnews.lv, facebook.com/andrejs.mamikins

Komentāri