Glābēji snieguši palīdzību vairākiem uz ledus nelaimē iekļuvušiem cilvēkiem, Mixnews.lv

Glābēji snieguši palīdzību vairākiem uz ledus nelaimē iekļuvušiem cilvēkiem

фото

Sabiedrība | 2013. gada 15. martā plkst. 09:16

Glābēji ceturtdien snieguši palīdzību vairākiem uz ledus nelaimē iekļuvušiem cilvēkiem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, ka Jēkabpilī uz Daugavas ledus aptuveni 30 metrus no krasta atradies 18 gadus vecs jaunietis, kurš plānā ledus dēļ nav spējis nokļūt krastā. Glābēji nokļuvuši pie jaunieša un nogādājuši viņu drošībā.

Jūrmalā pie Gaujas ielas un Dubultu prospekta jūrā ledū ielūzis 12 gadus vecs zēns. Viņš krastā izkļuvis pats pirms glābēju ierašanās un nodots mediķu aprūpē.

Saņemti arī ziņojumi par zemledus makšķerniekiem jūrā uz ledus, bet, ierodoties glābējiem, apdraudējums nav konstatēts. VUGD atgādina, ka uz jūrā esošajā ledū ielūzušiem cilvēkiem nav viegli palīdzēt, jo apgrūtināta ir gan piebraukšana, gan lielajos plašumos ir grūti atrast negadījuma vietu, tāpēc nopietni jāpārdomā, pirms kāpt uz ledus.

Glābēji vakar arī snieguši palīdzību kādai sievietei, kas Rīgā, Matīsa ielā, ceļu satiksmes negadījumā pakļuvusi zem mikroautobusa. Sieviete pēc atbrīvošanas nodota mediķu aprūpē.

Kā ziņots, VUGD darbinieki vakar devās uz bērnudārzu Vecmīlgrāvī, kur kanalizācijas šahtā bija iekritusi trīs gadus veca meitenīte. Bērns jau bija izvilkts pirms glābēju ierašanās.

Tāpat VUGD pārstāvji ceturtdien nopietni reaģēja uz gadījumu, kad AS "Latvenergo" klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 41, atsūtītajā aploksnē atradās nezināmas izcelsmes viela, kas tomēr izrādījās nekaitīga.

Aizvadītajā diennaktī tika veikti 17 glābšanas darbi, no tiem astoņi Rīgā.

Foto: zooinfo.lv

Komentāri