Kanalizācijas šahtā iekritušajai meitenei operācija noritējusi veiksmīgi, Mixnews.lv

Kanalizācijas šahtā iekritušajai meitenei operācija noritējusi veiksmīgi

фото

Sabiedrība | 2013. gada 15. martā plkst. 14:05

Ceturtdien Vecmīlgrāvī bērnudārza teritorijā kanalizācijas šahtā iekritusī meitenīte ir veiksmīgi pārcietusi augšstilba operāciju un jūtas labi atbilstoši apstākļiem, ziņo LETA.

Kā informēja Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas pārstāve Romēna Namniece, trīs gadus vecās meitenītes stāvoklis ir stabils un piektdien ir pēdējā diena, kad viņai jāārstējas Intensīvas terapijas nodaļā. Šīs nedēļas nogali meitenīte noteikti vēl pavadīs slimnīcā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Vecmīlgrāvja mikrorajonā, meitene pastaigas laikā pa bērnudārza teritoriju iekritusi 10-12 metrus dziļā kanalizācijas šahtā. Kad glābēji un mediķi ieradās bērnudārzā, meiteni no kanalizācijas akas jau bija izcēluši tuvumā strādājošie vīrieši. Bērns bija lauzis kāju un guvis galvas traumu.

Negadījums noticis Rīgas pašvaldības 21.pirmsskolas izglītības iestādē "Laimiņa", Kalngales ielā 2, laikā, kad audzinātāja vedusi bērnus pastaigāties pa bērnudārza pagalmu. Pagaidām neesot skaidrs, kāpēc kanalizācijas šahtai nebija uzlikts vāks. Iepriekš tas esot bijis savā vietā. Izskanējuši neoficiāli minējumi, ka vāks varētu būt nozagts.

Tikmēr, lai noskaidrotu negadījuma apstākļus, tostarp, kādēļ šahtai nebija vāka, Valsts policija Rīgas Ziemeļu rajona iecirknī sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Foto: wday.ru, valeo.lv

Komentāri